Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Picit félős fiú vagyok van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picit félős fiú vagyok van esélyem lányoknál?

Figyelt kérdés

nem vagyok magas 150 cm ciki ha sírok vagy éppen az, hogy szerelmes vagyok és elmondjam szóval nem merek annyira kezdeményezni szeretek ölelkezni meg kézen fogva járkálni egyszer sem csókolóztam és picit félek is tőle van egy pici túlsúlyom de hamarosan elkezdek fogyókúrázni eddig 0 barátnőm volt nem vagyok csúnya nem hanyagolom el magam szegények se vagyunk ha egy lánynál az számítana nem beszélek sokszor csúnyán és nem is vagyok olyan hogy együtt voltunk 2 hétig csáá. az a kérdés hogy miért nem jövök be a lányoknak? párszor "megprobáltam" csajozni de a szerelmemnek ciki vagyok szóval offoltam. fiú vagyok talán 7 leszek azért talán mert nem biztos de lehet a korom nem idevaló szeptember 2 születem az év az 2 0 0 5. az ilyen fiúk nem jönnek be a lányoknak



ha szeretnél valamit írj privátot válaszoljatok thank you



2018. aug. 21. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ez cuki, csak kicsit összeszedetlen.

Az jutott eszembe, hogy ha egyszer gyerekem lesz, remélem az ilyen kérdéseit majd hozzám intézi, és nem ilyen helyeken teszi majd fel.

2018. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha 2005-ben születtél, most leszel 13. Ebben a korban még nem ciki, ha nem megy a "csajozás", igazából inkább mulatságos, hogy így nevezed. Nagyon fiatal vagy még, a korban hozzád illő lányok még simán találhatnak cikinek bármilyen fiút, szóval ne vedd magadra. Nagyon sok időd van még, persze, hogy van esélyed. És bőven rá is érsz. ;)
2018. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy pedig ez a Felnőtt párkapcsolatok kategória, szóval vagy nagyon eltévedtél, vagy csak egy troll vagy.
2018. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Basz...nak meg ha ez ide való, de komolyan!😊
2018. aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
13 évesen 150cm vagy, max 160 leszel így esélyed sincs a csajoknál.
2018. aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Majdnem megsajnáltalak, hogy 150 centi vagy, aztán olvasom, hogy 2005 szeptemberében születtél. Egy 12-13 éves kisfiúnak ez jó magasság, sőt sírni is lehet, ha elveszik a játékodat, vagy felhorzsolod a térdedet :D

De hogy 12 éves gyerekként miért akarsz ölelkezni, kézen fogva járkálni, meg csókolózni, az kissé magas.

2018. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor újra fogalmazom nem akarok csókolzni kézen fogva járni ölelkezni és nem akarok '' csajozni''se csak eddig csak 2szer próbálkoztam lánynál illetve most is próbálkozók egynél és hogy az a kérdés hogy a lányok nem szeretik az ilyen fiúkat vagy csak rossz lánynál próbálkozom.
2018. aug. 21. 18:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod ezt, akkor miért csinálod?


Lehet, hogy rossz lányoknál próbálkozol, mert vagy egyáltalán nem érdeklik még őket a fiúk, vagy csak konkrétan te nem jössz be nekik még. Ebben a korban a lányoknak általában inkább még az idősebb fiúk-fiatal férfiak jönnek be, az énekesek, színészek, a szomszéd 18 éves srác, bárki, aki már felnőttesebb és rajongani lehet érte. A mi osztályunkban például volt egy nálunk idősebb (évismétlő) srác aki magas is volt, na ő bejött nem csak a mi osztályunkban, hanem a két másik egykorú osztályban levő lánynak is.


Még az is lehetséges, hogy azért hajtottak el azok a lányok, akiknél próbálkoztál, mert megérezték, hogy nem akarod te őszintén ezt a dolgot, ki tudja...

2018. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha 2005 bé születtél és nem tudod kiszámolni hogy hány éves vagy akkor szerintem mondjál le a témáról. Már azon is csodálkozok hogy ide tudtál írni, de abban igazad van hogy ez nem tini párkapcsolatok téma
2018. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na lezárom ezt a kérdést mert úgy néz ki nagyon rosszul tettem fel de sebaj majd máskor jól teszem fel amúgy meg zöld kezét kaptál :D


Sziasztok

2018. aug. 21. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!