Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem a lányoknál? Miért vannak csak maximum pár hónapos kapcsolataim mindig?

Figyelt kérdés
20-as éveim elejét töltöm. Vajon a külsőmmel lehet gond? Sokan azt mondják nem. Kép privátban.

2015. aug. 6. 08:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mert hülye csajokat fogsz ki, vagy olyanokat, akik nem akarják tartósan lekötni magukat.

De szerintem ennyi idősen nem gáz, ha csak pár hónapos kapcsolatokba botlik az ember.

2015. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát múltkor épp egy csak hosszútávban gondolkodót fogtam ki, el is hajtott 1 hónap próbálkozás után , mondván nem illünk össze, jó mondjuk ezt én is tudtam ignorálni, de szerintem más oka is volt. Igaz elég komplikált volt a dolog. Mindegy csak kicsit lesújtott ez a dolog és szeretnék választ/válaszokat kapni ezekre a dolgokra. Csajozás még megy, úgy ahogy , de mostanában már ezek a pár hónapos kapcsolatok is kezdenek eltűnni, úgy érzem kezdek kiégni bennük.
2015. aug. 6. 09:22
 3/12 anonim ***** válasza:

Sajnos olyan ez mint egy körforgás.. amiben nem lehet tisztán látni, hogy hol romlott az egész el.

A legtöbb lány felszínes és némelyik csúcsribi.

A fiúk közül van akinek mindez bejön (ill. elég) van akinek nem. A legtöbb srác ehhez a képhez próbál alkalmazkodni, több kevesebb sikerrel.

Én nő vagyok, de sokszor azt látom, hogy némelyik nő viselkedése kritikán aluli.

Ahhoz, hogy a normális egyedek megtalálják egymást nem kis munkára és kitartásra van szükség az biztos.

2015. aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tulon tul osztonlenynek ereztem az utolso hosszutavban gondolkodot, teljes mertekben az allati osztonokre hagyatkozott, nekem ez nem tetszett. Valojaban ez is kozrejatszott, hogy nem akarom megismerni
2015. aug. 6. 09:39
 5/12 anonim ***** válasza:

Ösztönlény? Ezt h érted? Van olyan csaj, aki kifejezetten arra vágyik, h "jól kihasználják". Csak túl szende ahhoz, h ezt így ilyen formában lekommunikálja a pasinak, mert akkor a pasi már vissza tud vágni később, h te ennyit érsz kb. és ez amolyan egotuning, hogy ő cserkészte be a pasit, de ő is dobta.


Ha van egy kicsit tapasztaltabb barátnőd (mmint olyan haver féle) az ilyeneket simán tudod hova rakni.. hogy mit kezdj velük :)


Én jópárszor segítettem már így srác haveroknak... ezért is díjazzom a fiú-lány barátságot, mert baromi jó tanácsokat tudnak adni egymásnak :)

2015. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
van persze, hogy van ő mondta, hogy gázos a csaj meg azt is , hogy találnék jobbat. Dehát ezres lájkok jöttek a képeire egyik közösségi oldalon, tényleg kevés kivetni való volt a kinézetében. Inkább az volt, hogy az ösztönlény lányok a nagyon alfahím kanokat szeretik. Nekem jelenleg nincs ilyen kisugárzásom (kis ego,érzelemmentesség+ nehezen tudok szeretni) hiába mondta a csaj, hogy bejövök neki, ezeket kiszúrta. Ezért is mondom , egy ösztönlény volt, aki nem a személyiségemre volt kíváncsi, hanem arra, hogy működik- e a kémia csettintésre köztünk vagy sem.
2015. aug. 6. 10:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez a rezortom férfi téren.. 19 vagyok. Ha gondolod küldj képet, kíváncsi vagyok mit halasztanak el.
2015. aug. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
írtam privátban
2015. aug. 6. 10:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Épp ma írtam egy másik kérdés kapcsán.:

Hadd meséljek valamit! Úgy 15-16 éve történt egy nyári napon. Nem emlékszem, hogy szerelőnél volt-e aznap az autó, vagy a feleségem ment vele, a lényeg, hogy busszal mentem dolgozni. Az ablakból bámészkodva egy fiatal párt láttam a padon ülve. Meztelen térdük összeért; láthatóan egymáshoz tartoztak. De mindkettő a telefonjába volt belemerülve!

Ez a trend azóta csak rosszabb lett. Normális emberi kapcsolat helyett a telefoné a főszerep.

2015. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez lehet az egyik gond. A másik az, hogy nem elég megszerezni egy csajt. Azt a legkönnyebb. Tudni kell megtartani is. Mindenkit ingerek, kísértések ezrei érnek nap mint nap. Ha unalmasnak, egyhangúnak érzi a kapcsolatát,kilép belőle, mint egy rossz cipőből.
2015. aug. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!