Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezzel mi rosszat mondtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel mi rosszat mondtam?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki bejön nekem. Párszor írtunk egymásnak, megadta a számát is. Amikor mondtam, neki, hogy inkább csak írjunk nem telefonálgassunk akkor megsértődött. Mi ebben a logika?
2018. aug. 22. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Gyoker. Az.
2018. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Miért nem mondod meg a pasinak, hogy te az a tipusú ember vagy, aki azért szeret írásban kommunikálni mert 100x átgondolod hogy mit írsz le, és a lehető legjobb szinben tünteted fel magad előtt.

Te útálod a telefonálást, mert ha spontán módón kell beszélned, egyből nem az az ember vagy akinek ki akarod adni magad, hanem minden hiányosságod azonnal érezhetővé és láthatóvá válik.


Egyből mindent meg fog érteni a tag.

2018. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Tovább akart lépni, te meg nemet mondtál. Másképp értelmezte a telefonszám cserét, mint te. Ezt hívják szr kommunikációnak.
2018. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Telefonálni akart, te nem akarsz, nem az van ami neki tetszik, ezt nem tudja kezelni, és kényelmes módon megsértődött, ami mindig egy gyerekkori minta, célja a vágyott dolog elérése bűntudatkeltéssel, legtöbbször nem tudatos dolog.
2018. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*magadat előtte.
2018. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#2

Te miről beszélsz? :D


#Kérdező

Nem az van amit ő akar. Ez pár embernél elég a sértődésre. Engedd el :D

2018. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Irtam neki, hgy amit telefonban akar mondani azt inkább irja le. Erre olyanokat irt, hogy igy nem halja a hangom.
2018. aug. 22. 13:05
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

*Erre olyanokat irt, hogy igy nem halja a hangom.


Okos a pasi, nem tudod berántani a csőbe:D


Neten bárki bárkinek kiadhatja magát, az nem ügy. De telefonon már nem:D

2018. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

52%


"Neten bárki bárkinek kiadhatja magát, az nem ügy. De telefonon már nem:D"

Te ezt halál komolyan elhiszed? :D Elég naiv vagy akkor.


Amúgy újra megkérdezem, hátha kapok választ: miről beszélsz? :D

Ha valaki nem szeret telefonálgatni, az hazug? Vagy mi a fene? :D

2018. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
tudja az a kettes, hogy mi a sík :)
2018. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!