Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért foglalkozik a múltammal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalkozik a múltammal és ha nem mondtam el nelki valamit hanem füllentettem, nem az igazat mondtam mert nem akartam neki rosszat de most kiderült olyan nagy baj ez?

Figyelt kérdés
Csinaltam a multban olyan dolgokat amire nem vagyok buszke a mostani parom pedig sokszor kerdezoskodott es megint kiderült vmi amit nem mondtam el neki es azt vagja a fejemhez h belehazudtam a képébe nem bízik bennem ez vagy 10 éve volt egymás letezeserol sem tudtunk. Fáj minden. Most kidobott nem akar. Van egy kisfiam is mastol ö is megszerette. Mit mondjak neki h maradjon velunk? Szeretjük egymast legalabbis én igy tudom. Teljesen magam alatt vagyok. Segitsetek
2015. nov. 19. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:

A múlt az a múlt. azt szokták mondani, hogy ne foglalkozzunk azzal, hogy a drágaságunk azelőtt kivel volt vagy kikkel és miket tett.

De persze adódhatnak olyan dolgok amitől az ember igencsak kiábrándulhat...

Szóval amíg nem tudjuk, hogy mik voltak azok az okok amiért elhagyott addig érdemleges választ sem tudunk adni.

2015. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez csak egy fellángoló hiszti, és hamar elmúlik. Ha tényleg komoly a kapcsolatotok, és tényleg szeretitek egymást, akkor ez nem fog szétválasztani benneteket. Hagyd egy kicsit lenyugodni, és ha kell, órákig mantrázd neki, hogy nem rossz szándék miatt nem árultad el a dolgokat, csak nem vagy rá büszke, stb.
2015. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. A füllentés, hazugság, tehát igen, belehazudtál a képébe, ahelyett, hogy az igazat mondtad volna neki, még ha fáj is.

2. Azért foglalkozik a múltaddal, mert érdekli, hogy mi volt veled régen, hisz az is te vagy, még ha el is múlt, változtatni ugyan nem lehet rajta, de az is a részed.

3. Egy jó kapcsolat alapja a NYÍLT ÉS ŐSZINTE KOMMUNIKÁCIÓ BÁRMIRŐL ÉS BÁRMIKOR.

4. Ha tényleg szeretitek egymást, akkor leülsz vele és szépen megbeszélitek a dolgot, ŐSZINTÉN!!

5. Mindenki életében vannak sötét foltok, de ha valakit szeretsz, és megbízol benne, akkor egy idő után megnyílsz előtte annyira, hogy ezt is elmondd neki.

2015. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:
100%
Hazudtál. Hívhatod akárhogy. Nem csoda,hogy nem bízik benned.
2015. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy nem feltétlenül kell traktálnunk a másikat a múltunk szaftosabb részleteivel, de ha már egyszer szóba kerül, akkor célszerűbb az igazat mondani. Vagy legalább annyit, hogy: ne haragudj, de nem szeretnék erről az időszakomról beszélni, mert olyan dolgok történtek, amikre nem vagyok büszke.

Mert ha hazudsz és kiderül, akkor a párodnak nemcsak azzal kell szembenéznie, hogy miket csináltál régebben, amikről nem tudott, hanem azzal is, hogy a szemébe hazudtál. Így elveszíted a bizalmát.


Nem tudom, mi segíthet most már, ő dönti el, hogy tud-e benned bízni. Szerintem a legtöbb, amit tehetsz, hogy amikor lecsillapodtak kicsit a kedélyek, teljesen őszintén elmondasz neki mindent és megpróbálod meggyőzni, hogy tudod, hibáztál, de tanultál belőle. Hogy sikerül-e visszanyerned a bizalmát, azt nem tudom.


Fogalmam sincs, a párod hogy érez, de nekem biztosan sokkal jobban fájna a hazugság, mint a múltbéli hibák.

2015. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszercsak megtanulod h ne hazudj!
2015. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondhattad volna neki azt is, hogy nem akarsz neki beszélni arról a dolgoról, de te inkább hazudtál.

Miért?

2015. nov. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg most se tanultad meg, hogy ne hazudj? Mennyi pofon kell meg az elettol, hogy megtanuld?
2015. nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!