Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Parom azt kommentelte, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom azt kommentelte, hogy nem tudja hogyan ferek bele a nadragba, bunko volt?

Figyelt kérdés
Valoban felszedtem 5 kilot, eddig eleg vekony voltam, inkabb tul vekony. Most szerintem 1000x jobban nezek ki, masok szerint is sokkal jobb, csak o az, aki megjegyzi, hogy nem tudja hogy ferek bele a nadragba. Nagyon pici derekam van kerek fenekkel tegnap netem a tukorben es szerintem rohadt jo de neki nem tetszik :(
2018. aug. 26. 18:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Van ott baj más is nálatok, a nadrág téma a legkevesebb.
2018. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem tervezek tovabb hizni, es ne ertsetek felre, de nem vagyok annyira el a kulsommel, keves dolog van, ami tetszik amugy magamon, a csipo-derek aranyon kivul.
2018. aug. 26. 18:05
 3/21 A kérdező kommentje:
Ki szeretnem deriteni mi a baj, nem tudom miert csinalja, neha direkt serteget, ha a baratai megjegyzest tesznek ram o nem szol rajuk hanem visszamondja nekem, hogy miket mondtak es nevet is hozza..olyan gonoszkodo neha.
2018. aug. 26. 18:07
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Egy dolgot jegyezz meg: Te csak saját magadnak akarj megfelelni. ha neked így jó, akkor annak örülj és legyél büszke.

A párod meg bunkó volt. És kérdezd meg hogy mi baja van.

2018. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Elegge elvan magaval, pedig rajta tenyleg van vagy 20 kg felesleg de teljesen buszke a kinezetere en nem ertem :S
2018. aug. 26. 18:12
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Vajon szeret teged? Ketseges...
2018. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem ez azt mondta erre, hogy ne legyek ilyen sertodekeny.
2018. aug. 26. 18:14
 8/21 A kérdező kommentje:
Ugy erzem szeret, de szerintem tevedhetek mert akit en szeretek azt nem tudom sertegetni igy :(
2018. aug. 26. 18:15
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Pontosan!


Volt ilyen faszim! Sokat szenvedtem mellette. Egoista es ontelt. Noket nem szeret csak onmagat. Beszedes volt hogy az osszes exe utalta...

en minden exemmel joban vagyok, kiveve vele... mostmar tudom miert :D

2018. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Egyáltalán nem tisztel téged, nem tetszel neki.
2018. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!