Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt, hogy megbántad, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy megbántad, hogy elengedtél valakit?

Figyelt kérdés

Akiknek volt ilyen:


Később mi változott? Utólag meg lehet szeretni valakit?

Mikor jöttél rá, hogy vele lett volna jó?

Mennyi idő telt el a szakítás, és a felismerés között?


2018. aug. 27. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen.

3 hónap alatt fordult a világ, és vissza"szereztem".

2018. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Soha nem bántam meg ha valakit elengedtem, Aki menni akar az menjen, de a visszaút kizárt.

Olyan már volt hogy elküldtem valakit és megbántam. Nem tudtam helyrehozni. Lett másik pasija, a kedvemért eldobta volna és visszajött volna hozzám, de ez már annyira zavart hogy nem lett volna az igazi.

2018. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:

Egy szakításom volt eddig, amit bánok. (Én szakítottam.)

~3 év telt el a szakítás és a felismerés között.

2018. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt, hogy én bántam meg, volt, hogy a másik fél. Sokszor akkor jövünk rá, hogy mennyire nem könnyű velünk igazából, és elhajtjuk azt az embert, akinek lett volna türelme, elég szeretete felénk, amikor már totál egyedül maradtunk...
2018. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
soha, soha
2018. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Ha valakit elengedek, az okkal van.
2018. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem bánok meg semmit.
2018. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1, Igen volt ilyen, hiába is tudtam, hogy ez a helyes cselekedet;

2-3, Semmi sem változott pozitív irányba, mégjobban nem engedek senkit magam mellé - nem, mintha oly sok jelentkező lenne... Azt, akit kedvelt az ember, utólag is kedvelni tudja;

4-5, Akkor, abban a pillanatban is tudtam, hogy vele jó lenne, amikor vele voltam. De a történetemnek így kellett történnie;

<U.i.: Privátáradat előtt jelezném: férfi vagyok.>

2018. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!