Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellene, hogy zavarjon, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene, hogy zavarjon, ha a barátom eg kolleganőjével ebédel rendszeresen, utánanéz, ha a nő valamire hivatkozik és ebéd után a közeli tóhoz mennek ki halakat nézni?

Figyelt kérdés

Van egy erős önbizalomhiányom, amin nagyon sokat dolgozok és javulok is, de kicsit azt érzem, hogy ez már érthető, ha furának tűnik.

Az önbizalomhiányom miatt zavar a dolog, vagy ezen más is fenn akadna?


2018. aug. 27. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Kicsit sok időt tölt a kolléganővel...
2018. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem azzal van bajom, hogy ha jóban van kollegákkal és nem akarok házisárkány sem lenni, de nem tudom, hogy normális, hogy kezd zavarni, vagy az önbizalomhiány miatt van és ne foglalkozzak vele.

A barátommal beszéltem erről szerinte hülyeség hogy zavar, mert nem tetszik neki és csinosabb vagyok, de ez szerintem nem a külsőn múlik.

2018. aug. 27. 13:48
 3/8 A kérdező kommentje:
2.hoz: és ő is fehozta ezt, hogy engem ez miért zavar azzal párhuzamba hozva, hogy őt sem zavarja, ha én a meleg barátommal találkozok. Nem is értettem ezt a párhuzamot a kettő között és eléggé zavart ez hogy összehasonlítgat magával
2018. aug. 27. 13:54
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Csak a meleg barátod nem fog rád mászni. Én aggódnék. Nem sétálgatok csak úgy egy pasival sem a tónál halat nézni ha nem akarok tőle semmit vagy nem tetszik. A csajnak bejöhet a pasid de az már rejtély hogy a pasidnak is bejön e a csaj. Azt mond amit akar vagy amit hallani szeretnél. Szerintem légy résen. Nekem se tetszene ez a dolog.
2018. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4.: mit jelent az, hogy legyek résen? Szerintem ha nem bízhatok benne, akkor úgyis mindegy. Azt meg, hogy egy munkahelyen mi történik, nem látni kívülről. Játszmázni nem akarok, ha arra van szükség, akkor már elvitte a fene. Ha valakivek beszélget, sosem takargat előlem semmit, ha valami lenne, nem mondaná, hogy ezt meg azt csinálnak, nem? Csak valahogy akkor is zavar.
2018. aug. 27. 14:17
 6/8 anonim ***** válasza:
10%

#4: Ez 100% paranoia és önbizalomihány. Legyen résen? A pasija azt mond, amit akar? Tehát soha ne bízzon a saját párjában? Ez a tanácsod? Gondoltál már arra, hogy ha nem bízol a párodban, akkor a párod gyakorlatilag egy potenciális ellenség, akit közel kell magadhoz tartanod, nehogy eláruljon vagy keresztbe tegyen? Borzalmas tanács és végtelenül pusztító hozzáállás.


Kérdező: ez önbizalomhiány. Meg tudod magyarázni >pontosan<, hogy mi zavar azokban, amit leírtál? A párod semmi olyat nem tesz, ami bármilyen módon kifogásolható lenne, a te rossz érzéseidet azok a dolgok okozzák, amiket >te< vetítesz előre a >saját< bizalmatlan hozzáállásod miatt. Nem az fáj, amit a párod csinál, hanem az, amit csinálhat. És képzeld, nem kell ahhoz kolléganő, hogy megcsljon, gyakorlatilag bármikor megteheti és soha nem jössz rá. A kolléganő számodra csak egy projekciós felület, ahova kivetítheted a szorongásaidat, féltékenységedet és bűnbakot állíthatsz. Közösen kéne dolgoznotok azon, hogy bízni tudj, nem szabadna elhessegetnie annyival, hogy "ez hülyeség". Tegyen meg mindent, hogy megerősítsen és segítsen, de anélkül, hogy bárkitől vagy bármitől eltiltod vagy korlátozod.


Amúgy persze nem tudom, hogy bejönnek-e egymásnak, de nem is erről van szó, hanem az általános hozzáállásról. Hűséget és bizalmat sosem fogsz tudni tiltással, ellenőrzéssel vagy korlátozással kialakítani.

2018. aug. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6.: soha nem tiltottam semmit, pont ezért, mert tisztában vagyok azzal, hogy ezen a területen gondjaim vannak. Az zavar konkrétan, hogy valahogy mindig ez az illető kerül elő és hogy elég támadóan reagál, ha erről kérdezek, illetve elkezd visszamutogatni rám és egy meleg ismerősömre. Próbáltam vele beszélni erről normálisan, nem partner benne. Ez az, ami zavar. Bízni szeretnék benne, de sajnos a viselkedése ebben a témában nekem furcsa, a bizalom pedig villámgyorsan tönkre tud menni.

(Egyébként értelmesnek tűnsz, kiváncsi lennék a tanácsaidra ebben és másban is akár üzenetben, ha van rá időd)

2018. aug. 27. 16:28
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Okkal zavar. Függetlenül attól, hogy van-e önbizalomhiányod vagyem, túlsagosan egymásra akaszkodtak.

Teljesen normális, ha a munkahelyen szoktak együtt ebédelni kettesben is, máskor meg társaságban, időnként meg kijárkálnak beszélgetni.

De az egy egészen más dimmenzió, ha MINDEN NAP KETTESBEN ebédelnek és utána a tónál KETTESBEN romantikáznak. RENDSZERESEN.

És megint egy szint, ha munkahelyen kívül utánanéz MINDENNEK amit a kolléganője meghivatkozik.


A minden nap és a kettesben a hangsúlyos.

2018. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!