Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Ha a párod arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Ha a párod arra kérne énekelj neki népdalokat ebéd közben akkor megtennéd?

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

:D

Amúgy nem, mert borzasztó hamis vagyok.

2017. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Én ebéd közben enni szoktam, nem pedig szórakoztatni a páromat ilyen idióta performanszokkal, mintha ő valami kiskirály lenne én meg a szolga...
2017. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Ebéd közben biztos nem, hiszen én is eszek :D. Egyébként amerikai párom van, neki szoktam magyar népdalokat énekelni. :D
2017. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem
2017. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2017. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 BigGeorge ***** válasza:
94%

A következő kérésed meg az lesz hogy: Táncolj!

És előveszel egy pisztolyt és lövöldözni kezdesz a lábai alá mint a filmekbe?

Bár a felhasználónevedből ítélve inkább egy ostort fogsz elővenni és azzal csapkolódsz miközben a bajszodat pödröd.

2017. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

1.) Ebéd közben, teli szájjal beszélni sem illik, nemhogy énekelni.

2.) Régi vágás? " Jó ebédhez szól a nóta? - kapcsolj tv- t.

3.) Semmi hangom sincs. Nem is tudok énekelni. A beszédhangomat sem szeretem, szóval nem tenném meg.

2017. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Soha nem kérne ilyenre.


Egyrészt, mert borzasztó hangom van, másrészt mert ismer annyira, hogy tudja, ki nem állhatom a népdalokat. De olyan elemi borzongós szinten, mint más a pókokat.


Ha mást szeretne hallani, akkor is max ebéd után énekelnék, minthogy olyankor én is inkább enni szeretnék.


Szóval több okból is az a válaszom, hogy nem.

2017. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Az ő érdekében- nem

Amúgy is evés közben enni szeretek :)

2017. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2017. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!