Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel jobban ártok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel jobban ártok magamnak vagy sem?

Figyelt kérdés
Nem jött össze valakivel, és padlón vagyok. Napi szinten gondolok rá, és csak a szomorúság fog el. Kitaláltam, hogy fejemben lejátszok jeleneteket hogy beszélgetünk örömteljesen. A kedvem jobb, mosolygok közben.

2018. aug. 27. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó út az őrülethez, persze!
2018. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ártasz
2018. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Találj ki mással, ennek semmi ertelme.
2018. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hehe ez fura, nálam automatikus az ilyesmi, sose gondoltam így bele, csak mennek a jelenetek a fejemben oszt kész. x)
2018. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És miért nem jött össze? Valamit írhatnál, egyáltalán fiú, vagy lány vagy?
2018. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Miért is kéne erre válaszolnom? :D
2018. aug. 27. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy, hogy válaszolsz-e rá. Inkább a szomorúság fogja el az embert napi szinten, mint a cifrafosás.
2018. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Napi szinten gondolj jó dolgokra.....


amit nem tudsz megváltoztatni, és főképp ha már elmúlt, akkor azt felejtsd el.


Az a helyzet, hogy a világon senkit MÁST nem tudsz megváltoztatni, egyedül csak saját magadat :)))


Szüleid, barátodat, főnöködet... stb. ..... senkit nem tudsz megváltoztatni, csak is magadat..... de a varázslat az, ha te megváltozol, akkor ők is megváltoznak :)))


Nos, az a bizonyos tanítás, amit magamévá tettem arról is szól, hogy a szeretet, a boldogság, az ÖNBIZALOM, ezek nem kívülről jönnek, hanem születésünk óta BENNÜNK VANNAK! (nem szektás, egyházi vagy ilyesmi, sima hétköznapi dolog)


Ezt KÍVÜLRŐL nem kaphatjuk meg, de nem is kell megkapnunk, elégséges, ha újra megérezzük és megéljük a bennünk lévő "jót".


Épp tegnap gondolkoztam ezen a dolgon:


Ha valakinek nem vagyok jó úgy ahogyan vagyok, akkor csak annyi van, hogy nem Ő az ÉN emberem, és kész. (Csak annyi az oka, hogy valami szuper paraszt volt egy bolti eladó)


Mert hogy TE BEJÖSSZ-e valakinek, azon nem tudsz változtatni, akármit teszel is nem azon múlik.


És az a példa jutott az eszembe, hogy ha Michael Jordan a világ legjobb néger kosárlabdázója elmegy a legjobb matematikusok bulijába, akkor valószínűleg nem fognak tudni mit kezdeni egymással..... pedig a kosaras is a világ legjobbja és a matematikusok is a világ legjobbjai.....


Tehát nem azon múlik, hogy TE MENNYIRE VAGY JÓ VAGY ROSSZ, hanem csak annyin, hogy össze illesz e a másik emberrel, a partnereddel vagy sem.


Most persze átlagos hétköznapi helyzetekre gondolok, DE...... MEKED Elég annyi tenned, hogy KEDVES VAGY, szépen beszélsz, s nem szitkozódol.


Aki a te kedvességedre nem kedvességgel válaszol, legyen az bárki is, hanem elutasító, lekezelő, bántó stb, akkor HA TUDSZ :))))) Te maradj továbbra is kedves vele, DE KERÜLD EL a társaságát, (ha teheted)


Szóval, az ÖNBIZALOM TUDÁSA BENNED VAN :))))


Just feel it .... :)))

2018. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!