Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha össze köktöztök a pasitokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha össze köktöztök a pasitokkal nem szégyeltek előtte nagy wc-ni?

Figyelt kérdés
Csak nekem ciki ez?

2018. aug. 27. 16:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%
#8 😂😂
2018. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
11%

Mi hotelbe jarunk es igen eleg gaz de most csak ezert nem fogom osszekakilni magam a liftben, meg felpuffadni, visszatartani ilyesmi. Nagyon lazan kezeli siman bejon kozben beszelgetni, ami eleinte fura volt de mar megszoktam a legjobb az amikor szex elott, kozben vagy utan mondtam h pisilni kell, kiszaladok, raulok a wecere erre felemel, o leul, en ugye ra es mondom h ezt me mert bepisiliek erre kozli h ha annyira kell akkor rapisilhetek, de itt most akkor is szex lesz:-))))


Szoval ez nem gaz:-)))


33/N

2018. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Én most is a klotyón ülök :D És bejelentettem, hogy "Bocsi de addig nincs szex amíg nem tojom ki magam."

A munkahelyemen nem sikerült, mindig közbejött valami.


Régebben én is féltem elmenni nagywécézni, de rájöttem, hogy nincs ebben semmi fura. Ő is tojik, ő is fingik közben, az övé sem rózsaillatú.

2018. aug. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
82%
Addig minek összeköltözni, amíg ehhez nem vagy eléggé felnőtt?
2018. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
11%
Amikor még sunyiban szartok a pláza wc-jében, vagy otthon, akkor még persze hogy nem rombolja le az egó-d. De amikor egy orrfacsaróan büdöset szarsz a pasi lakásán, úgy hogy szellőztetni kell utána a lakást 1 óráig, az már nem túl jó a nők presztízsének :D
2018. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
91%

"mert a nők egy elérhetetlen istennő mítoszt tartanak maguk körül" Nem, ezt a hozzád hasonlók gondolják és valami mitikus lényként képzelik el a nőket, aztán hevesen gyűlölni kezdik őket, amikor valami kis részlet hibádzik vagy kapnak egy visszautasítást. Érdekes, ha egy lány meg simán nem viselkedne nőiesen, te lennél az első aki fikázná.


A kérdésre: én szégyelltem mindenki előtt, de ez egy gyerekkori barátnőmnek is köszönhető, aki folyamatosan cikizett emiatt. Plusz többször hallgattam olyan véleményeket férfiaktól is, hogy igazi nő nem fingik.


Mostanában már nem érdekel annyira, barátom előtt meg nem szégyellem egyáltalán.

2018. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
23% Nagyon izgat ez a téma, úgy látom. Teliszarta valami lány a szobád vagy mi?
2018. aug. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Mitől tartasz? Hiszen a lányoknak csak szivárvány jön ki onnan.
2018. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mi bejelentjük egymásnak, ha nagywcre megyünk. Nem tudom már miért, csak így alakult ki:) és sokszor bekapcsoljuk/felhangosítjuk a tvt-rádiót előtte:D
2018. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
anyám 30 év házasság után is csak kinyitott vízcsapnál tud fosni hogy ne hallatszódjék ki a fingása közben
2018. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!