Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt lehet szabályozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt lehet szabályozni?

Figyelt kérdés

Biztos hülyének fogtok tartani de akkor is megkérdezem. Már nem a rózsaszín köd időszakában van a kapcsolatom, persze nagyon szeretem a barátom, tudom hogy ő is engem.

Mégis nem mindig tudom kivárni hogy ő írjon, sokat gondolok rá, hiányzik sokszor, van hogy találkozás után 2 nappal. Szeretném ha nem az érződne hogy rátapadok, hogy ő a gondolataim közepe, hogyha tökéletesen szórakoznék nélküle is, ha nem lenne rossz a hiánya.

Persze erre egy jó válasz hogy foglaljam el magam, ez részben megvan de egyrészt, egy kisvárosban lakok, ahol nincs mindig ilyen lehetőség, a barátnőmmel ritkán találkozok, mostanában amúgy sem voltam túl jól szóval még kevesebb dolgot tudtam csinálni.

Szeretném kicsit lazábban venni, bár ha szeretek valakit, akkor ez nem könnyű.


2018. aug. 27. 19:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Tudom magamról hogy nem jó ez így, félek azt fogja érezni rátapadok, ezért is szeretnék változtatni.

Ha valakinek lenne valami tippje, a filmnézést, barátnővel találkozást, sportot leszámítva azt megköszönném.


Mondjuk a filmet kipróbálom, de jól jönne még valami tipp.

Illetve nemcsak elfoglaltság hanem hogy valahogy ezt fejben hogy szabályozzam. Részben ez is gondolom fejben dől el.

2018. aug. 27. 19:28
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudod sehogy szabályozni.

Amìg fel nem száll az bizonyos köd addig szépen talàlkozz vele minden nap, erre való ez az időszak

Ha ő is ìgy van veled, akkor nem veszi tapadásnak

2018. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
sosem értettem, hogy miért káros egyre jobban figyelni egymásra?
2018. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen, ezt a tapadós dolgot én sem értettem soha

Ha valakit szeretek csak örülök neki, hogy mindig velem akar lenni

2018. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Szerintem ő ennyire nem ilyen fajta mint én. Az biztos hogy szeret, meg olyan dolgokat megcsinál nekem amit másnak nem meg látom rajta de például ha beszéltem vele délelőtt többet, akkor ő nem idegeli magát rajta ha estig nem beszélünk. Én meg ilyenkor arra gondolok hogy úgy megvan nélkülem biztos nem hiányzom, pedig az a normális amikor nem lógunk egymáson.

Meg ő jobban le tudja foglalni magát nélkülem.

Ez amúgy egyértelmű mert rég volt szingli mielőtt megismert és megszokta az egyedüllétet.


Én néha úgy érzem rátapadok. Volt hogy mondta, hogy sose tudom megvárni míg ír. Ez amiatt volt hogy azt mondtam neki hogy ha nem írnék neki biztos nem is írna mert mindig máskor már olyankorra írt hogy mi van velem.

2018. aug. 27. 19:52
 6/16 anonim ***** válasza:

Ja, szóval ő jól elvan nélküled? 😂

Ha rég szingli volt előtted, akkor pont az lenne a normális reakció, hogy ő is "tapad"

2018. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Előfordult már párszor, hogy ha beszéltem vele például aznap reggel,délelőtt (van hogy sokat van hogy kevesebbet) akkor egy idő után délután már nem bírom ki hogy ne írjak neki. Viszont, szerintem ezt meg én nem csinálom jól mert szerintem meg ennyi idő meg egyedüllét kell neki is hogy például ne legyen gond hogy hat órakor ír, vagy öt órakor vagy még azután.
2018. aug. 27. 20:01
 8/16 A kérdező kommentje:
Amúgy szokott keresni nem arról van szó hogy teljesen szarik rám, már elnézést a szóért, de ha fél napig nem beszélünk, az neki nem olyan baj. Persze azt is mondta sokszor hogy amúgy megvárhatnám hogy ő írjon mert írt volna csak megelőztem.
2018. aug. 27. 20:03
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha a megkeresésedet ùgy reagálta le hogy "mi van veled" akkor nagyon szerethet😂(bocsi)

De egy szerelmes férfi nem veszi tapadásnak ha folyamatosan keresed, sőt általában tapadósabbak mint mi 😁

2018. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ő például szinte minden áldott nap ír nekem reggel. Reggel szinte sose én írok, mert még alszok mire ő már felébred és ír. Délután és este meg vagy én keresem vagy ő keres engem. De én már pánikolok ha 18:00 körül nem ír, de ő meg nem így van vele. Van hogy ír már 15-16 órakor hogy mi van velem, de van hogy csak 18kor.... vagy 17kor. Valamiért a 18 nekem egy olyan fura időpont, mert én addig bírok várni hogy írjak neki és tovább nem.

Nála ez változó meg ha beszélünk 2 órán keresztül délelőtt akkor neki az is jó ha csak 18kor beszélünk például.

Ez most egy kifejezetten hülye példa de ezen látszik mire akartam kilyukadni.

2018. aug. 27. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!