Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért sértődnek meg, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért sértődnek meg, ha nem válaszolok nekik egyből a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Nem szoktam egyből válaszolni, hogy ne bízzák el magukat túlzottan, általában 1-2 nap múlva írok nekik. Azaz hogy sokszor csak írnék, mert addigra vagy letiltottak, vagy pedig teljesen ki is törülték magukat az oldalról? Vajon miért van ez?

2018. aug. 29. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

"nem szoktam egyből válaszolni, hogy ne bízzák el magukat túlzottan"


NO KOMMENT

2018. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bétó apó ***** válasza:
12%

Csajok rémesen megalázónak tartják azt, hogy ha már ők vették a fáradságot, hogy kezdeményezzenek egy férfinál, az képes nekik nem válaszolni. Szégyenükben és sértettségükben inkább törlik magukat.

Férfiak ezt már megszokták, rólunk az ilyesmi lepereg, és csak mosolygunk rajta: jöhet a következő.

2018. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább örülnél, hogy ír rád valaki, itt állandóan azt olvasom, hogy nem válaszolnak-írnak a nők társkeresőn.

Mondjuk, ha valaki törli, tiltja magát, lehet nem miattad van, hanem eleve nem gondolta komolyan az egészet.

2018. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig nyílt lapokkal, társkeresés céljából voltam fent ilyen oldalakon. Mindig válaszoltam mindenkinek, nem játszottam az elérhetetlen titokzatos nőt, és valóban megalázónak éreztem, ha nem válaszoltak a férfiak.

Ha játszmázni akarsz, ez is benne van a pakliban.

2018. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Vajon miért van ez?" =>

Mondjuk mert nem rád fognak várni, ha ba$zol visszaírni. Amíg te húzod az időt, hogy ne bízzák el magukat, esélyes, hogy becsúszik egy jobb parti, aki nem játszmázik, hanem méltóztat válaszolni, akkor minek vesződni azzal, aki még ennyire sem képes...

Nem egy tarka kutya van a világon...

2018. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért sértődnek meg mert szarul esik nekik, hogy nem lehet egy ilyen gyerekes fa** fa**ijuk ;)
2018. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Itt nem feltétlen sértődésről van szó. Ne bízzák el magukat? Egy társkeresőn az ember ismerkedni akar, aki viszont nem válaszol, azzal elég nehéz megismerkedni. Ilyenkor akár azt is gondolhatja valaki, hogy nem érdekel téged vagy helyette másokkal írsz. Senki nem fog rád várni, inkább írnak valaki olyannal, aki játszmázás helyett válaszol.
2018. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!