Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány (nagyon) elhízott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány (nagyon) elhízott lány, gyönyörű műkörmökkel, szemöldökkel szempillákkal van fent a társkereső oldalakon. Ha van igényük ilyen szinten a kűlső szépsegre, akkor kicsit véknyabb alkatra miért nincs?

Figyelt kérdés
Vannak,gyönyörű molett lányok!!! Ez tény. Nagy kerek cicik,nagyobb popsi széles csìpő...de ha valaki "folyik"az azért gáz. Nem azt mondom,hogy 100ról 50re fogyjon le,de mondjuk testmagasság -95= testsúlyig igen. Pl 175/80ra. Vagy havi 1-2ora körmös kozmetikus fodrász...elég hogy szép legyen??

2018. aug. 13. 18:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
67%
Én vékony vagyok a magasságomhoz képest (177/57 kiló), de smink nélküli képet tettem fel. Hát soha többet :D Ugyanannyit ér, mint az elhízott csaj a műszempillákkal. Nagy semmit.
2018. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
9%
Egy nő legyen rendkívül csinos és törődjön magával.
2018. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
94%

Mert könnyebb párezerért megcsináltatni a körmöt, mint hónapokig-évekig vért izzadni az edzőteremben munka után és a makrokat számolni az ételedben egy életen át.

Üdv, egy kövér lány, aki vért izzad az edzőteremben és egyelőre semmi változást nem lát.

2018. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
63%

"Ha van igényük ilyen szinten a kűlső szépsegre, akkor kicsit véknyabb alkatra miért nincs?"



mi az egyszerűbb út szerinted?

havi 10-15 ezret költeni a külcsínre? vagy fél évig heti 3-4 alkalommal sportolni napi 2-3 órát?

2018. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
#3as érdekes. Bocsánat a kérdésért,de nincs valami eü.vagy életmódbeli oka amiért nem tudsz fogyni. Elméletben tisztelem a szándékot,remélem van kitartásod még. Gyakorlatban meg..
2018. aug. 13. 18:48
 6/35 A kérdező kommentje:
#4értem a lényeget. Nem illik de visszakérdezek. Ki a szebb egy nagyon vastag szép arcú de alatta... lány vagy egy vékony,de szolid lány.
2018. aug. 13. 18:51
 7/35 anonim ***** válasza:
90%
5.: nincs, rengeteg vizsgálaton voltam. Annyi a történetem, hogy a szüleim tömtek, mert elváltam, rettentő édesszájú vagyok, egy nagyon stresszes egyetemen és ha stresszelek eszek. Sajnos hosszú évek alatt felszedtem nagyon sok túlsúlyt és egyrészt félek a kesőbbi következményektől, másrészt a félek a férfiaktól, önbozalomhiányom alakult ki emiatt. Ezen meg sajnos a szép műkörömmel nem fogok tudni változtatni, amíg attól rettegek, hogy a strandon ki szól be majd.
2018. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%
*mert elváltaK
2018. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%
1-es vagyok. Kicsit félreérthetően fogalmaztam: nem annyit ér, mint egy molett lány műszempillákkal, hanem annyit érek el vele. Semmi bajom a molett lányokkal, úgyhogy nem ellenük szólt.
2018. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
98%

Világ életemben duci voltam. Több aranyérmem is 2 sportágból (eb is). Sosem engedtem meg magamnak azt a luxust, hogy nem mozgok, mert bele sem merek gondolni, hogy akkor mekkora tehén lennénk.

De sosem kötöttek belém épp ezért, mert mindenki tudta, a környezetembe, hogy nem a kanapén tespedős, chipszzabáló sztereótipp kövér lány vagyok. Szeretek mozogni, szeretek sportolni. A problémám a táplálkozásban van. De sajnos vagy költséges lenne a spéci diétám, vagy nagyon keveset kéne ennem. (rossz a CH feldolgozásom)


Az való igaz, hogy műkörmöt 1x elég életemben felrakni, hogy soha többé ne sírjam vissza. Szempilla felesleges, meg sportolás miatt nem is túl praktikus.


Szóval igényem van a jobb életre és teszek is érte. Az, hogy ennek nincs külső látványos vonzata... az engem speciel már régesrég nem érdekel. Azokkal az emberekkel egyetemben, akik külső alapján elítélnek.


A barátaim, ismerőseim tudják, hogy nem vagyok tohonya. Kövér lányhoz képest sokkal feszesebb a testem is. Akik számítanak nekem azok tudják, hogy hogy élek és nem ítélnek el. Mindenki más... éljen boldogan nélkülem! :)

2018. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!