Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim mikor leqrvaz bennete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim mikor leqrvaz benneteket valaki, olyankor mi megy végig rajtatok, hogy, , büntetnétek" az illetőt?

Figyelt kérdés
2018. aug. 30. 12:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem érdekelne.
2018. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Nem büntetném sehogy. Bünteti őt az élet eleget, ha ilyen primitív suttyó lett belőle.
2018. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ezt azért nehezzen hiszem el
2018. aug. 30. 12:34
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Suttyó tirpákokkal nem foglalkozom.
2018. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Ha munkahelyen,vagy barati körben vágják hozzatok,akkor is ennyi a reakció?
2018. aug. 30. 12:38
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is leszarom az ilyesmit, senkinek nincs oka kvának hívni, szóval ha valaki megteszi, akkor az az ő szellemi nyomorát tükrözi. Az már rég nem érdekel, hogy random emberek mit gondolnak rólam, eszem ágában sincs bárkinek megfelelni. A munkatársaim és a barátaim pedig nyilván nem hívnak így, ennél jóval értelmesebb emberekkel veszem körül magam.
2018. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Munkahelyen mégis ki merné megkockáztatni, hogy ilyen szintű sértést vágjon bármelyik kolléga fejéhez? Hülye vagy?
2018. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
Értelmes ember nem tesz ilyet. Idiótával meg minek foglalkozzak? A véleménye nem érdekel.
2018. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
53%
Hogy lehet az, hogy 34 vagyok és ez még soha nem fordult elő velem? Sem ronda, sem szent nem vagyok, de azért ehhez elég mélyre kell süllyedni, vagy nagyon rossz társaságba keveredni, hogy ilyen megtörténjen. Te hol élsz, kikkel érintkezel, hogy ez egyáltalán felmerült???
2018. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%

Először 12 évesen lettem leku.rvàzva, mikor a suli udvaron nem hagytam lehúzni a bugyimat. Többször ku.rváztak le, mert nem ismerkedtem, nem akartam dugni első füttyre, szakítottam, stb. Semmi jelentősége nincs, mondhatni megszoktam. Semmilyen érzést nem vált ki.

Elég büntetést kap az ilyen primitív ember az élettől.

2018. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!