Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállóak, mire fogtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállóak, mire fogtok gondolni decemberben mikor szíves macik, szíves bögrék vesznek körbe benneteket a boltokban?

Figyelt kérdés
És mindenki párban andalogva szürcsöli a forralt bort .. és mennek a nagy nyalakodások,pusziszkodások,ajándékvásárlások,megbeszélések mi legyen az ünnepi menü,és mindenki boldogan ölelgeti a párját szenteste ? (én meg majd itt netezek egyedül ..)
2017. okt. 30. 18:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Még van egy hónapod, hogy ne legyél egyedülálló.
2017. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Én arra, hogy vannak ennél nagyobb problémáim is amiket le kell küzdenem, kitartani és haladni előre. Tegyél az ellen, hogy ne legyél egyedül, élj szociális életet.
2017. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy idén is megspóroltam az ajándékok árát.
2017. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Végre pihenhetek.
2017. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
0%
Arra hogy mit keresek egy gyerek boltban... viccet felreteve semmit. Nekem van parom es nem erdekel mas mit csinal. Ha tenis forraltborral szeretnel andalogni valaki mellett a szivecskes poharak kozott , beszelj le vakrandikat a laracsonyi vasarra. Valami csak lesz. Ha mas nem, az andalgo forralt borozas.
2017. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
én örülni fogok h nem kell dolgozni menni
2017. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hulye kerdes ez? Mire gondoltanak? Ugyan arra, szilveszterkor, pentek 13-an vagy egy atlagos kedden ...
2017. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy de jó, hogy nekem nincsenek ilyen "kötelező programjaim", és az ünnepek alatt azzal tölthetem a szabadidőmet, amihez épp kedvem van. Nem tudok másokhoz igazodni hosszabb távon.
2017. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagyok egyedülálló, de én spec. lesz...rom a karácsonyt. Nem vagyok vallásos. Amúgy a szívecskék meg a macik nem a Valentin napra jellemzőek inkább?
2017. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindig vannak párok akik nyalják-falják egymást, ősszek a lehulló falevel között sétálgatva, nyáron strandon, fesztiválon, ott a valentin nap is, tavasszal a kirándulások stb. Mindig mindenhol ott vannak a párocskák, már megszoktam. Barátnőimmel, családdal szoktam ilyenkor vásárba menni meg az ünnepeket tölteni és inkább próbálom jól érezni magam, ahelyett hogy a boldog párokat lesem. Amúgy szíves macik és hasonlók inkább februárban vannak.
2017. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!