Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így "közös tetkónak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így "közös tetkónak" számít? Vállalható?

Figyelt kérdés

Van egy konkrét motívum, amin gondolkozok, hogy magamra tetováltatom. Említettem a páromnak, hogy jövőre lehet hogy megcsináltatom.

Egyből mondta hogy ez neki is eszébe jutott már (mármint ugyanez a motívum + hogy jövőre kéne), csináltassuk akkor együtt.

A motívum egy könyvből van, ami mindkettőnknek hatalmas kedvence és nagyon közel áll a szívünkhöz, régebb óta mint egymást ismerjük. Ha jövő év után találkoznánk először, jó eséllyel már megismerkedésünkkor ott virítana mindkettőnkön ugyanaz a tetkó.

Szóval egymástól függetlenül választottuk ezt és döntöttük el, csak együtt csináltatnánk esetleg.

Ez "közös tetkónak" számít? Szerintetek ez rossz dolog?

A kimondott közös tetkók nem tetszenek és nem tartom jó ötletnek, de így nem tudom ezesetben mi lenne a jó döntés.

Nyilván addig még átgondoljuk, de kíváncsi vagyok mások mit gondolnak.

(Én olyan helyre akarnám amúgy, ahol max fürdőruhában látszik, ha ez számít.. párom még nem tudja hova akarná)


2018. aug. 31. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

csomó emberen van pl rózsa tetoválás

az sem számít közös tetkonak

de ha vele együtt csináltatod, meg mondtad hogy mindkettőtöknek a kedvenc könyve ebben a kontextusban már igen, mert egymásra fogtok gondolni ha látjátok magatokon

az hogy ez jó vagy rossz neked kell el dönteni

ha komolyan gondoljátok egymással akkor nem lesz belőle semmi rossz érzés


meg kérdezhetem melyik könyv? csak kivancsisagból :D

2018. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tőled függ. Gondolj arra, hogy mit jelent neked az a könyv és az a motívum, és hogy mennyire asszociálnád a pároddal a tetoválásodat. Az a fő kérdés, hogy ha szakítanátok a jövőben, tudnád-e ettől függetlenül is szeretni a tetkót. Ha igen, akkor hajrá. Ha nem, akkor ne csináljátok, vagy legalább ne együtt.
2018. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En attol felnek, hogy egy esetleg szakitas elrontana a tetovalast meg akkor is, ha nem kozosnek keszult.
2018. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1

King "Setét Torony" sorozata. :)

Épp innen jött hogy jövőre kellene, a 19-es szám nagy hangsúlyt kap a könyvben, jövőre 2019, más xx19-et nem valószínű, hogy megérünk. :D

2018. aug. 31. 11:19
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Tetovalas ami nem latszik egyaltalan., Akkor minek?? De ostoba vagy istenem, en most rogton szakitanek veled.
2018. aug. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Mi bajod van? :D

Mondjuk magam miatt csináltatnám, szóval bőven elég, ha én tudom, hogy ott van. Csomó ismerősömnek van úgy tetkója, hogy alsónemű is takarja...

2018. aug. 31. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:
azt a sorozatot én is imádom, én a ka jelét akartam magamra varratni és még mindég akarom, nem tudom megvalósul e valamikor :) #1 voltam
2018. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Pontosan azt néztük ki mi is magunknak! :DD

Na, tehát nem ilyen hiper-egyedi maga a minta, szerintem van már pár embernek. :)

2018. aug. 31. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!