Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy ferfi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy ferfi azt mondja egy nonek, hogy "nem erdemellek meg, keress hozzad jobban illo tarsat"?

Figyelt kérdés
Egyik baratnommel nem akar egyutt lenni az a ferfi, akibe szerelmes. Meg van rolo gyozodve, hogy a ferfi szereti es csak neki akar azzal jot, hogy azt mondja, nem erdemli meg, keressen mast, jobban hozza valot. Szerintem ez csak elharito szoveg, hogy ne bantsa meg. Ti mit gondoltok?
2010. jún. 21. 19:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
neked van igazad.
2010. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nemérdekli csak nem akar b.nko lenni.
2010. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem csak akkor akarhat jót, ha szerelmes.
2010. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Én ezt mondtam a pasiknak akik nem jöttek be nekem,de nem akartam megbántani túlságosan...:(
2010. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak annál önzőbbek,hogy nagylelkűen lemondjanak egy nőről,ha akarják.A "nem érdemellek meg" duma egy ősrégi lekoptató szöveg.Gyávák módszere.Neked van igazad.


39/N

2010. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még ennyire önzetlen férfival nem találkoztam, aki lemondana a szeretett nőről csak azért, mert ő nem elég jó :)) Ez a lekoptatás udvarias formája, hogy ne legyen hiszti meg sértődés, hogy esetleg a lánnyal van a baj. Ez a fordított pszichológia és nagyon jól működik :)
2010. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy tenyleg jot akar neki, de nem akar vele lenni szerintem. Ez azert fontos elem ebben a tortenetben, mert a baratnom elhatarozta, hogy rabeszeli, legyen bator es merjen kapcsolatba kezdeni vele. De nem erti, hogyha valaki nem szereti, akkor azt nem fogja tudni meggyozni. Oda jar a ferfi nyakara, leveleket irni neki, telefonon hivja...nem erti, hogy ennek nincs semmi ertelme.
2010. jún. 21. 19:34
 8/18 A kérdező kommentje:
Felreertes ne essek, a ferfi nem hazas, nincs kapcsolata, csak azert nem akar bele menni a dologba, mert o 50 eves lesz nemsokara, a baratnom meg alig 26. Szerintem ha valaki ratelepszik egy pasira, epp akkor valik kevesbe vonzova szamara.
2010. jún. 21. 19:36
 9/18 anonim ***** válasza:

Talán mutasd meg a barátnődnek a válaszainkat. Én is úgy gondolom, hogy a férfi le akarja koptatni.


Vagy a B verzió, hogy házas a pasas és nem akar elválni semmiképpen sem. Ekkor lehet, hogy tényleg szereti a barátnődet, de tudja azt, hogy nála csak szerető státuszban lehetne. Így inkább nem is kezd vele, mert nem akarja megbántani.

2010. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Elbocsájtó szép üzenet. Azt viszont nem tudjuk, nem ismervén a férfit, hogy ezt komolyan így gondolja, vagy csak porhintés. Ki tudja, mi van a háttérben? És ha ott egy feleség 1-2 kisgyerekkel? Ebben az esetben azt is lehet mondani, hogy valahol van tisztesség benne. Nem akarja, hogy komolyabbra forduljon a kapcsolatuk, mert később nagyon nagy pofára esés lehetne. Hogy akkor miért kezdte el? Erre csak ő tudna válaszolni. Az is lehet, hogy nem alkalmas tartós kapcsolatra, nem tud kitartani egy nő mellett sem, mert mindig lesz egy számára szebb, kedvesebb nő, ő meg nem a hűség mintaképe.

Nehéz ilyen ügyben véleményt alkotni, főleg, hogy egyik felet sem ismerjük. Meglehet, hogy őszintén beszél.

2010. jún. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!