Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, hogy keress más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, hogy keress más palimadarat?

Figyelt kérdés
Van egy volt barim aki ilyet írt olyan nagy képű pasi aki nem tudja elismerni a hibáját mikor én nem akarok tőle semmit meg rosszat tett velem és azt írtam neki, hogy kabbe, mert van valakim. Azt irjon amit akar, mert ő egy szarkavaró. Tudnátok nekem segíteni, hogy miért csinálja ezt velem meg mit akarhat tőlem szerintitek.
2011. okt. 3. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én inkább tőled kérdezném h ugyan mit foglalkozol vele ennyire ha azt mondod kitolt veled?
2011. okt. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azt jelenti h keress másik palimadaart
2011. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ő nem fog neked bundát venni.
2011. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem,hogy nem fog nekem bundát venni nekem mikor nem is akarok,hogy vegyen bundát nekem,de ezt megalázó,mert én nem akarok tőle semmit akkor miért teszik ilyen beköpéssel mikor van barátom?
2011. okt. 3. 18:33
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és még hozzá tennék,hogy azt hogy én nem foglalkozom vele,de ha ilyen beköpéssel az nem hagynék magamat,hogy valaki megmondja nekem,hogy keresse magamnak más palimadarat,mert az senki nem fog másnak parancsolni,mert az mindenki maga dönti el,hogy kivel barátkozik .Ennyi
2011. okt. 3. 18:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó kommentedből semmi értelmes nem jött ki. És h őszinte legyek nem értem mi a probléma. :S
2011. okt. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet ezzen megérteni?Azt hogy nekem van új barátom és miért ilyen beköpéssel mondja a volt régi barátom,hogy keresek más palimadarat mikor van új barátom érted?És én azt akarom tudni,hogy a volt barátom mit akar ezzel nekem mondani és mit akarhat tőlem,hogy ilyen feltételezéssel?
2011. okt. 4. 08:49
 8/11 anonim ***** válasza:
De ezen mi nem egyértelmű? Azt jelenti h hagyd békén, ne menj a közelébe, ne foglalkozz vele. Ennyi. Foglalkozz az új pasiddal. Ha így rágod magad ezen, az csak azt bizonyítja h valami még mindig van benned a másik srác iránt.
2011. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hülyeséget beszélsz már bocsika,mert nem érted mirre írok neki mikor ő nem hagy engem békén ilyen beköpéssel és akkor minek van értelme,hogy nekem vissza ír mikor tudja,hogy van barátom érted?
2011. okt. 4. 14:20
 10/11 anonim ***** válasza:
B*MEG DE MIT IZGAT TÉGED??? Ha az zavar h írogat tiltsad le! Most neked nem tetszik h arra a kijelentésedre h van barátod , nem azt mondta h ,,jaj ne, vissza akarlak kapni", hanem elküldött a francba. És??? Ne foglalkozz vele, ennek nincs több értelme, mint aminek látszik.
2011. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!