Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Zavarna titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Zavarna titeket, féltékenyek lennétek, ha a barátotoknak, férjeteknek lennének lány/nő barátai is?

Figyelt kérdés

2018. aug. 31. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Alap esetben nem zavaró, ha valakinek vannak ellenkező nemű barátai. De el tudok képzelni olyan jellegű kapcsolatot köztük, és olyan szituációkat, amik zavarnának.

2018. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
A férjemnek vannak női barátai, nem vagyok féltékeny és nem zavar. Örülök, hogy a társam egy egészséges módon szocialiálódott ember, aki nem a nemiszervet látja a másikban, hanem az embert. Egyébként teljesen jó fejek a barátnői, nagyon megkedveltem őket az évek alatt. A férjem is ismeri és kedveli az én férfi barátaimat, ő sem féltékeny. Maximálisan megbízunk egymásban, anélkül egy kapcsolatnak úgy sincs semmi értelme, a féltékenykedésnél pedig alapból kevés gusztustalanabb dolog létezik egy párkapcsolatban.
2018. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van neki, és? :D
2018. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak ellenkező nemű barátai, ahogy nekem is, a féltékenységen már réges-rég túlvagyunk. Szerintem eleinte, főleg fiatal, tapasztalatlan pároknál valahol természetes a féltékenység. Ezt úgy értem, hogy pl. tökéletesen egyetértek a 2. válaszolóval, nálunk is ugyanez a helyzet, viszont nem nézném le, és nem degradálnám azt a kapcsolatot, ami mondjuk viszonylag friss, a barátok régebb óta megvannak, mint a társ, aki valszeg még nem is ismeri őket... és ahol még egyszerűen nem volt elég idő és lehetőség arra, hogy a kapcsolat olyan szinten mélyüljön, és kialakuljon az a holtbiztos, megrendíthetetlen bizalom a másik irányába, ami alapbóp kiiktatja a féltékenységet a kapcsolatból. Ehhez igenis idő kell, tapasztalat kell, közösen megélt hullámvölgyek és krízisek... stb... Nem hiszem, hogy mondjuk egy fél, vagy 1-2 éves kapcsolatban elvárható, hogy a másik ne legyen féltékeny, ugyanakkor igen, egy idő után ez már nem a szerelem, hanem a kapcsolatban/önmagunkban való bizonyosság hiánya.
2018. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*pontosabban hiányának bizonyítéka. ;)
2018. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak neki, ahogy nekem is férfi barátaim. Azért alapvetően nem gondolom, hogy mindenki egymásra akar ugrani egy őrült gangbang keretein belül, csak mert férfi és nő "nem lehet barát". Szerintem az az egészséges, ha az ember nemtől függetlenül tud barátságot kialakítani mással, mert van annyira intelligens, hogy megtartsa a határokat, és a párját se hozza kellemetlen helyzetbe.
2018. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2018. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Akkor nem zavarna,ha a kapcsolatunk előttről barátok.Ha utána ismerkedett meg egy nővel,akivel állítólag barátok,az már gyanús lenne.
2018. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!