Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti meg tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti meg tudnátok bocsájtani a barátotoknak, ha összeszedne egy "lány barátot", akivel hónapokon keresztül jópofizna, flörtölne? És ha lefeküdne mással?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy egyesek még azt is elnézik ha szeretőt tart a pasijuk? Csak az ilyen végtelenül naív lányok lehetnek boldogok? Aki nem tűr ilyesmit az nem is találhat életre szóló párt?

2014. aug. 4. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kéne egy ilyen ember az biztos
2014. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem boldogok az ilyen lányok.

Nem bocsájtanám meg.

2014. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyek én a legjobb barátnője és ne feküdjön le mással ha én vagyok
2014. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első esetbe szimplán közölném, hogy vagy én vagy a másik, nem szeretem választás elé állítani az embert, de nem tűrnék ilyesmit. A második esetbe nincs kérdés úgy kivágnám mint macskát sz@rni valószínűleg megfejelném azzal hogy röptében utána vágom a cuccait is (ha meg övé a ház én megyek, de úgy hogy azt megemlegeti).


A végtelenül naiv lányok szerintem nem boldogok az, hogy valaki elnézi a szeretőt még nem jelenti azt, hogy nem fáj neki.


Találhat életre szóló párt az is aki nem tűr ilyesmit ill. remélem különben én egyedül maradok, de engem valamiért nem rémít ez a tudat inkább egyedül minthogy egy pasi lábtörlőnek nézzen.

2014. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha jópofizik valakivel, azzal nincs gond szerintem. A flörtölés már más tészta, ez nekem se tetszene, és én is valószínűleg választás elé állítanám, hosszútávon semmiképp se tűrném. A megcsalásról nem is beszélve.

Hogy mások miért hajlandóak az ilyeneket elnézni, jó kérdés. Talán az önbecsülésükkel lehetnek akkora gondok, hogy úgy érzik, nekik nem jár jobb, nem tudom. De az tutibiztos, hogy nem csak ezek a "naiv" lányok lehetnek boldogok párkapcsolat terén.

2014. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hosszútávon az állandó flörtölgetést sem bírnám, a megcsalás meg egyértelműen a kapcsolat végét jelzi.

Szerintem a naiv lányok sem boldogok, max hazudnak maguknak is.

Persze az is lehet, hogy valójában az ilyenek nyitott kapcsolatban élnek, csak a lány diszkrétebben intézi ezen kapcsolatait.

2014. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!