Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha kiderülne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha kiderülne egy pasiról, hogy papír tányérokból és eldobható műanyagokból eszik, hogy ne kelljen mosogatnia egyáltalán?

Figyelt kérdés
2018. szept. 1. 20:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
25%
Én is így étkezek,elég sokszor. Nincs ebben semmi kivetnivaló. Nincs macera a mosogatásal,nekem így jó.
2018. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ha ennyire "praktikus", menjen prostihoz, ha dugni akar, hosszú távú kapcsolat, mert mindenki jobban járna.
2018. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

Ha kulsore tetszik,koltozhet :D En ugyanezt csinalom es meg mosogatogepet is tartok az evoeszkoznek :D

N

2018. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
*hosszú távú kapcsolat helyett
2018. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
13%

A mosogatószer talàn nem szennyezi a környezetet ?!

Engem nem zavarna.Legalàbb utàna nem kéne mosogatni.Én is tervezek ilyen megoldàst.

2018. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon rosszul hangzik.
2018. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
24%

én azt nem értem,hogy ezt miért kötnéd az orrára,amikor te is pontosan tudod,hogy miért csinálod.

mert időrabló pocséklásnak tartod a mosogatásra fordított időt,ami fizikai fájdalmat okoz,annyira komfort zónán kívüli cselekvés.

amíg el nem kaptad a grabancát,addig előadod a házias férfit,aztán utána meg majd mosogat a csaj örömmel.

nem olyan nagy dolog ez.

együttéléskor a hónapban 1x pedig rituálisan és látványosan te is elmosogatsz.

ez a havi 1 alkalom egy idő múlva felül fogja írni a csokor virágot,vagy a drága ajándékokat.


amúgy meg benne van a pakliban,hogy mondjuk munkamániás a csaj és kimondottan jó ötletnek fogja ő is tartani,hogy nem kell időt pazarolni mosogatásra a pihenési idejéből.

2018. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nem egymast keressuk. Ennyit.
2018. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
54%
A papír tényér lebomlik a gyengébbek kedvéért.
2018. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Legalább szelektíven gyűjti?

Egyébként meg lusta, én sem szeretek mosogatni, de azért ez túlzás.

2018. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!