Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha kiderülne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha kiderülne egy pasiról, hogy papír tányérokból és eldobható műanyagokból eszik, hogy ne kelljen mosogatnia egyáltalán?

Figyelt kérdés
2018. szept. 1. 20:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
én annyira utáltam mosogatni, hogy mindent bekoszoltam ès amikor már nem volt egy db se tiszta elmosogattam.. azután bevezetteva mindenből 1 db és azonnal elöblítem enyhűlt a szorítása a mosogatásnak.. mára már megszoktam és
2018. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mindig ugyanabból a pár darabból eszik, mer'jó az úgy is... 😊
2018. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én ezt már betegesnek tartom, hogy az emberek már a budira is kocsival mennek, de júj, műanyag szatyor, veszélyes! Nem ítélném el a pasit ezért, de én szeretek rendes edényekből étkezni, ha van rá mód, nem mintha szeretnék mosogatni.
2018. szept. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
59%
Lusta geczi. Abban a pillanatban szakítanék meg vele minden kapcsolatot, mert ilyen semmirekellő puruttyára nincs szükségem. Magára sem igényes, a környezetére sem. Gondolom ő az a típus, aki kifordítja a vonalkódos alsógatyát, mert mosni sem szeret.
2018. szept. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
14%
Nem értem miért baj ha vki utal mosogatni na mindegy... Hülye lepontozos banda.
2018. szept. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
75%
23-as, nekem speciel nincs autóm, biciklivel járok, nem csak pofázom a környezetkímélést, hanem valóban teszem. Egyébként meg a kis lépés is lépés, ha valaki autóval jár, de szelektíven gyűjti a szemetet, már többet tett, mint aki szintén autóval jár, és mindent a kommunálisba dob. Szóval ezen rugózni elég gáz.
2018. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!