Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a férfi típus a magyar nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a férfi típus a magyar nők álma (? )

Figyelt kérdés

légyszi ne hazudjatok, látszik a like/dislike arányból, hogy ő a ti álom férfitok


https://www.youtube.com/watch?v=eYu1S3yaAmA


2018. szept. 2. 23:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
What the fuck is this trash
2018. szept. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem hinném. A nőknek fontos, hogy több izom legyen egy férfin, mint egy 5 éves kislányon.
2018. szept. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Ja,mert a nők csak akkor lájkolnak egy videót ha a pasi benne az álomférfi számukra. Meg amúgy csak és kizárólag nők lájoklák és nézik. Aham. Tehát ha mást mondunk,akkor hazudunk. Akkor te már eldöntötted. Kérdésed is lesz,vagy csak kinyilatkoztattál?
2018. szept. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Én nem szeretem a szőkéket. Ha mély barna szeme lenne, és barna haja, és sötét, kicsit bővebb pólója, akkor bejönne.
2018. szept. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

valami ilyesmi lenne a fogyasztói társadalom által létrehozott ratyitallér prototípus

ez jobban remegne pár nap social media megvonás után, mintha a narkóstól vennéd el a cuccát, borzalmas még nézni is, hogy férfiak ilyen szintekre süllyednek, ahol pár éve még csak dubajozó luxupitsák süllyedtek

látszik, hogy még a szobáját is úgy rendezte be, hogy szépen lehessen instagramra fotózni, beteges kategória

2018. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%

Jól néz ki, de nem tud rendesen magyarul beszélni, nem függenek össze a mondatai.

Nem álom, de azért lehetne rosszabb is.

2018. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Ez homi.
2018. szept. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%

uhh, rajtam is csak ennyi izom van pedig egész kamaszkorom alatt olyan bolondságokat csináltam mint 70 kg cipelése 150 méter távon 8 méter emelkedéssel, stb..

hogy lehet, hogy vkin nem látszik a munka?


am majdnem ez vagyok csak sötétbarna haj-barna szem, sokkal jobb szemcsi és kisfiúsabb arc..és van benne valami, hogy divatba jöttünk


mondjuk szerintem egy előnye van ennek, hogy felvállalod magad a szteroidok helyett..

2018. szept. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%
Nekem túl feminin és amúgy is a sötét hajú pasik az eseteim. Nem véletlen van most is sötét hajú, kreol bőrű pasim.
2018. szept. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%

Huh ebből a rövid kis kérdésből (vádból..?) csak úgy süt a komplexusok tömkelege.


Kérdező a helyzet az, hogy a nők nem csakis és kizárólag azért néznek a férfiakra, mert felizgatja őket az illető látványa, hanem sokszor azért, mert a férfi olyat mond, ami érdekli őket. Tudom, férfiként ezt egy teljesen ismeretlen koncepció, amit így elsőre talán nehéz is befogadni, de mi képesek vagyunk a mondandóra is figyelni, nem csak a csomagolásra. Szóval lehet, hogy ennek szóltak azok a lájkok, nem?


Egyébként mi a bajod ezzel a férfival? Ápolt (látszik, hogy nem agyonhordott, ezer éves ruhái vannak, karban tartja a haját és a szakállát) képes értelmesen beszélni (mert kiábrándítóan sokan vannak azok akik képtelenek végigmondani egy mondatot őőőő-zés meg ummmm-zés nélkül), viszonylag jóképű, de nincs benne semmi kifejezetten kirívó. Mégis mi lenne olyan megbotránkoztató és szégyenletes abban, ha ő jönne be a nőknek? Csak tirpák kis Qasimodok videóit lenne szabad néznie a nőknek, hogy te jobban érezd magad?

És még az sem lenne jogos ha azt sérelmeznéd hogy ez a Henry Kettner az instagrammról beszél, mert a youtube csatornáját elnézve (- ami igaz, hogy nem valami hű de zseniális, de) rengeteg mindenről készít videókat, nem csak ilyen közösségi média tippekről.

2018. szept. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!