Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy milyen jellegü kapcsolatot szeretne velem a (magyar) férfi, ha van köztünk kb.2000km?

Figyelt kérdés

Egyelöre ismerkedünk, beszélgetünk, hagyom, hogy "udvaroljon". Minden nap minimum pár soros üzeneteket váltunk, de van olyan is, hogy órákig beszélünk mobilon. Az biztos, hogy nem szexkapcsolatot szeretne, sokkal inkább arra gondolok, csak egy jó csevegö partnernek tart, akivel (saját) múltról, jelenröl, jövöröl egyaránt lehet beszélni. Akkor viszont miért bókol állandóan, kedveskedik különbözö módon, dícsér kívül-belül, ha barátként tekint rám.

(Én 25 vagyok, ö 32.)


2017. ápr. 17. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb konnyitsd meg a sajat dolgokat azzal, hogy vegiggondolsz egy ilyen helyzet elott par alap dolgot: van penzetek es idotok havonta utazgatni? Hajlando lennel koltozni? Es o? Ha ezek barmelyikere is nem vagy nincs a valasz, akkor hagyd az egeszet, mert csak szenvedes lesz.
2017. ápr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Külföldön nehèz magyar lànyt találni.

Így már annak is örülünk ha valakivel csak beszélgethetünk, vagy ha sikerül párkapcsolatot kialakítani és havi egyszer találkozunk az maga a mennyország.

Üdv egy külföldön élő fèrfi.

2017. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1

Mindenre nyitott vagyok vele kapcsolatban, semmi akadály nincs.


#2

Bárcsak tudnám, hogy ö hogyan gondolkodik, de ezt majd az idö eldönti. Biztosan tudom, hogy nemcsak magyar lányok jönnek be neki.

2017. ápr. 18. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!