Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon furcsa, hogy ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa, hogy ennyi idősen még csak ennyiszer történt meg?

Figyelt kérdés

Majdnem 21 évesen még csak kétszer voltam csajjal. :/

Ha belegondolok, hogy más már 16-17 évesen javában szexel akkor irtó lemaradottnak érzem magam.

Az én hibámból kifolyólag van ez így mert válogatós vagyok, és nem is kezdeményezek, így azért mégiscsak jobb mintha azért nem lennék sikeres mert annyira ronda lennék. Az pedig, hogy azt gondolják rólam, hogy már tuti több barátnőm meg ilyen-olyan csajom volt megint csak megnyugtat kicsit.



2018. szept. 3. 07:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Rengeteg 20+ éves van akinek még barátnője se volt, és szűz is még

És nem feltétlenül azért mert annyira előnytelen a kinézete

Szóval egyáltalán nem furcsa

2018. szept. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
20 évesen még lánnyal sem beszélgettem..... Akkor én mit szóljak?
2018. szept. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én pontosan nulla alkalommal 24 évesen. Tényleg jobb, mintha ronda lennél, nekem azért nincs csajom és nem is lesz.
2018. szept. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem csak 2 lánnyal volt randim eddig, de nem lett belőlük semmi, egyikből miattam, másikat a lány rontotta el

de kapcsolatom még nem volt, nem is csókolóztam még

Nagy részben azért mert kb egészen 18 éves koromig nem is törődtem a külsőmmel, nem volt ami felhívta volna a nők érdeklődését.

De mióta igényesebb vagyok, jobban öltözködöm, edzem, jobb testem van, úgy tűnt fel hogy gyakrabban felfigyelnek rám a nők, de nyilván az arcvonásaimat nem tudom megváltoztatni, arra pedig elég vegyes visszajelzéseket kapok

20/F

2018. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Haha, idegyűltek a lúzerek egyből... Nehogy rájuk hallgass! Meg sem kellene látnod az írásaikat, csak lehúznak téged! Szépen lassan bele fogsz lendülni a dolgokba, csak ne érezd magad olyan szerencsétlennek, mint ezek!
2018. szept. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 szóval azok akik nem állnak le minden hülye k*rvával már lúzerek? Inkább intelligensek ellenben veled
2018. szept. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudod egyesek nem érik be akárkivel, vannak igényeik egyeseknek, nem csak annyi hogy csaj legyen és kész
2018. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehet lúzernek nevezni valakit, mert nem született jóképűnek? Erről senki sem tehet és hidd el, elég ezzel megbirkózni magamnak is, nem hiányzik, hogy ostobaságokat hallgassak.
2018. szept. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt olyan , hogy az első ágyas sexnél 1 éjszaka alatt 8xor.. de az nem érvényes ha 1 nővel. Xdd
2018. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Irigyellek. Rendes ember lehetsz.
2018. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!