Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekesen mutatod ki a bizalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekesen mutatod ki a bizalmad? Hogy is?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit, aztán megmondtam neki, hogy felejtsen el. Meglepődve kérdezte mi bajom. Elmondtam, hogy úgy érzem nem fog működni. Közölte, hogy pont azért viselkedett úgy, ahogy, mert bízott bennem.


Én hagytam, nem bíztam benne.


Ha valaki hasonló mesélne nekem?



2018. aug. 20. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi ezt most nem nagyon lehet érteni... Leírnád érthetőbben?
2018. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Se füle, se farka a kérdésednek. Minden információ figyelembe vételével egy határozott "talán" a válaszom.
2018. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 próbálokkedveslenni ***** válasza:

Elég kesze-kusza, de a lényeg megvan.


Ő bízott benned, ezért úgy cselekedett, ahogy cselekedni akar önmagától.

Neked ez nem tetszett és elküldted.


Sokkal jobb ez így, mintha álarcot húzva történtek volna az események és hetek-hónapok-évek múlva ismerted volna meg csak az igazi arcát (és akkor szakítanál).

2018. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vannak emberek akik érdekesen mutatják ki azt, hogy bízol bennük. Pl azt mondja csúnya vagy. Az nála azt jelenti, hogy kedvel. Ez most nagyon kisarkított de érted. Tehát azt hinnéd nem kedvel, holott mégis.
2018. aug. 20. 16:21
 5/5 próbálokkedveslenni ***** válasza:
Az ilyen emberek nem normálisak. Tehát jobb őket elkerülni.
2018. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!