Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondtam, felesleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondtam, felesleges beszélnünk, de most hiányzik, miért van ez?

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel randiztunk 5-6-szor egy hónap alatt, nekem nemrég lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak és tartott tőlem. Egy hónapig minden jó volt, bár többször is mondta, hogy kedvel egyre jobban és vonzódik, de próbálja is eltolni ezt magától, mert fél, hogy csalódni fog és nem akar hamar beleugrani egy kapcsolatba. Aztán egy hónap után elkezdett kicsit távolodni, kevesebbet beszéltünk online, de attól függetlenül keresett ő is és én is őt minden nap.


Az egy hónap randizás után, amikor minden oké volt. A 3x vetettem fel a következő 1 hónap leforgása alatt a találkozás lehetőségét és mindig kitért valahogy előle. Aztán kicsit sértettségemben, hogy nem nagyon ír és a 3.találkozás elől való kitérése után megmondtam neki, hogy ha nem találkozunk felesleges beszélgetni a neten, mert nekem így nem megy, hogy közel kerüljek hozzá.


De most eltelt egy hét úgy, hogy nem beszélünk és azt érzem, hogy hiányzik, pedig beszélgetek más lányokkal is, de mégis benne volt valami plusz és nem tudom kiverni a fejemből,pedig nem egy egyszerű eset....


Nem tudom mit tegyek. Szerintem kicsit meg is sértődött rám, hogy ezt mondtam neki vagy lehet leszarja ezt nem tudom, de ha nem akart volna beszélni nem irkált volna azokon a napokon, amikor én nem kerestem, hanem örült volna, hogy nem dumálunk...



2018. szept. 3. 12:37
 1/6 A kérdező kommentje:

én 23 F

Ő 22 L

2018. szept. 3. 12:39
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs oka megsértődni, teljesen korrekt elvárás, hogy azt várod találkozzatok s ne csak neten beszéljetek.. Ha ez neki sértő, akkor nemis tudom....

Szerintem nem sokat vesztettél egy ilyen internetes baráttal..


Mivel tért ki? Valódi indokok miatt nem találkoztatok? Vagy csak gyerekes kifogások? Ha kézzelfogható indoka volt, akkor még érthető, de ha kifogásokat keres, akkor nem ér annyit ez a kapcsolat...

2018. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is neked volt igazad, ő meg szerintem próbál kihátrálni, de nem meri felvállalni, helyette várja az "indokot", hogy rádkenhesse.


29n

2018. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem kaptam sosem értelmes indokot.


Csak nem értem miért kell irogatni, ha pl neki elég volt 6 randi(2. randi után volt csók mindig) és megunta és nem akar már találkozni. Vagy ha meg a fejét játsza, hogy elérhetetlen, akkor sem.


Egyébként gyanítom, hogy hajlamos depresszióra, utalgatott rá, meg egyszer elszólta magát, hogy szedi amit kell erre rákérdeztem, hogy miért mit kell szedni, de elterelte a témát. És most eléggé összejött neki minden sok rossz dolog történt vele. De ha ezért nem akar találkozni azt is elmondhatta volna, nem így kellett volna csinálni...


Nem tudom megéri-e keresni még majd később, mert annyira érdekel mi lehet vele, nem is értem magam, hogy csavarga el így a fejem, sok lányt megkaphatnék és mégis Ő jár a fejemben.

2018. szept. 3. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ajaj. Hasonló helyzetben voltam, bár a párom nem szedett ilyen gyógyszereket (helyette gyaníthatóan drogfüggõségre hajlamos), lelki problémákkal küszködött, idõvel azt mondta, hogy nem akar belerángatni a problémáiba. Bár szerettem, de megértettem õt, amúgyis nehéz esetnek tartom, tehát beláttam idõvel, hogy jobb nélküle. Hiába éltem meg mellette a boldogság illúzióját, ha a háttérbe sötét problémák húzodnak, melyek ellehetetlenítenék a kapcsolatot. Nehéz volt túltennem magam rajta, de levontam a tanulságot, jobb lelkileg stabil emberrel kezdeni legközelebb.
2018. szept. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mániákus depresszios mert eddig nem volt depis csak most egy éve, rossz dolgok történnek vele folyamat és kicsit kétségbe esett szerintem. De ezt is el lehetne mondani, hogy most rossz hangulatban van és várjak egy kicsit a talival, azt megértettem volna.
2018. szept. 3. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!