Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már olyan, hogy ismerkedtetek egy amúgy csinos és helyes lánnyal, de kiderült hogy bajuszkája van?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi történt? Nagy gáz az ilyesmi számotokra?
2018. szept. 3. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Volt több ilyen lány is, de nem zavart.

Elég sokminden más is volt még rajtuk, amivel ellen tudták kompenzálni.

2018. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen lánnyal, láttam is de nem történt semmi gond. Aranyosnak gondoltam.
2018. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bétó apó ***** válasza:
86%
Legelső barátnőmnek - én 18, ő 17 éves volt - bajuszkája volt (sőt a karja is picit szőrösebb volt az átlag lányénál), de amúgy olyan helyes pofija volt, és olyan formás cicije, hogy ezen a gikszeren könnyedén túlléptem. Kábé fél évig jártunk, nem emiatt lett vége...
2018. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

Megmondtam hogy gyanta :D

Vagy csipesszel kiszedtem neki

2018. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Gyanta? Amug jobb mint ha farka lenne .. az azért szemen szúrna!
2018. szept. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Volt ilyen, nem zavart. Karcsú volt, nagy mellek, formás segg, intelligens és kedves stb. Ezek lekötötték a figyelmemet. :-)
2018. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!