Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran láttok, mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran láttok, mennyire gyakoriak az igényes csinos szép nő vagy igényes helyes pasi igénytelen nővel vagy férfival?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 16:57
 1/3 anonim válasza:
Hát én nem nagyon láttam, de biztosan előfordul. De azért nem hiszem hogy tartós mert aki igényes, az általában eZt is keresi és fordítva. Bár ez csak az én véleményem.
2018. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hamar felnő a "feladathoz" a másik fél. Ez nem gyökerezik olyan mélyen, hogy ne változzon meg akár magától is.
2018. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amennyire megfigyeltem, a párok többsége eléggé egy kaliber. Lehet, hogy szépségben nem, ezt nem tudom eldönteni, de hasonlóan igényeseknek látom őket. Talán a nők kicsit alapjáraton többet turbóznak magukon, de azért a legtöbben nem választanak valami igénytelen nyomorékot, ha már beléjük is szorult egy kis önkritika.
2018. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!