Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Személyiségzavaros a pasas?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyiségzavaros a pasas? Nárcisz?

Figyelt kérdés

Az a furcsa, hogyha elméletben folytatok eszmecserét vele az emberségességről, szeretetről, tehát EQ témákról, akkor teljesen rendben van. Viszont gyakorlatban olyan mintha erről elfeletkezne, és fellelhetők a nárcisz. vonások. Semmi empátia, mindig neki van igaza, engem hibáztat, és a többi. Ráadásul ő mondja meg, hogy szerinte én nem vagyok emberséges és hogy ez rossz.


Kérnek ne azt mondjátok, hogy hagyd az ilyet, mert a kérdésem nem arra vonatkozik, hanem, hogy vajon milyen személyiségzavar ez.


2018. szept. 3. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Lehet pszicho is.

Szakembert kérdezz, egyikünk sem az 🙂

2018. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az. Hozd ki a sodrából, és még dühkitörést is produkál:)


[link]

2018. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy a nárcisz sokszor oltja a másik elképzeléseit. Engem viszont támogat a karrieremben.
2018. szept. 3. 21:18
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3+


*Engem viszont támogat a karrieremben.


Csak eleinte. Abban a pillanatban, hogy kiderül te jobb vagy nála,erősebb, jobban viszed az adott dolgot, abban a pillanatban irigy lesz rád és a sikeredre és ott próbál megtörni, ahol tud.

2018. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

4+

Nagylelkűnek próbálja mutatni magát de nem az. Főleg akkor nem, ha te alacsonyabb sorból, és sokkal hátrányosabb helyzetből, magasabbra, és stabilabbra tudsz fejlődni-a semmiből.

Ő nem a sikerednek örül, hanem úgy akarja mutatni magát, hogy ő az aki egyenget. De a valóság az, hogy te vagy az aki emelkedik, és mig neki az ötletei rendre csak időlegesek, a te sikered állandó, és ez frusztrálja, mert leiskolázva érzi magát.

2018. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

*Semmi empátia, mindig neki van igaza,


Ez is engem igazol, illetve azt amit irtam.


Eghy empatikus ember örül a másik ember sikerének, segiti emelkedni, és tud bármelyik pillanatban a háttérben vonulni csendes szurkolóként is, hogy az illető teljesen önmagáénak érezze a sikert. Holott lehet, hogy oroszlánrésze volt az empatikus embernek, hogy te elérted a sikered. Érted.


A te illetőd nem tud a háttérben lenni, hanem próbál feléd kerülni és elfolytani téged.Hogy megmutassa csak az ő véleménye a lényeg, a tiéd másodlagos.

2018. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A 3 es a 4# is teljesen igaz. Narcival éltem egyutt, nem tudom hany konyvet es az osszes letezo cikket elolvastam a nárcikrol, mire tudatosult az egész. Én rettentő naiv es tudatlan voltam, mindig magamban kerestem a hibat es nem ertettem hogy ami 100 másik számára egyértelmű, az neki miért nem az.Ha résen vagy, akkor rájössz hogy az EQ -t valamennyire meg tudják "tanulni" lexikálisan, hogy elvileg mi a helyes, de mivel nincs bennük empátia, alkalmazni már nem tudják. Az én exem is eleinte tamogato volt mig nem erezte, hogy jobban állok mint ő, na onnan kezdett lehuzni a mélybe. Ő iszonyú manipulativ is, ezért is nehéz rájonni hogy baj van bár most hogy öregszik (65) egyre erőteljesebben jön elő.
2018. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nárcisztikus? Sima manipulátor nem lehet? Mi a különbség?
2018. szept. 3. 21:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy manipulátornak nincs EQ.ja, nem mesterien tudja útánozni a dolgokat. A nárcisztikus az okos,az nagyon tud játszani, a manipulátor buta, ezért a manipulátor sokkal hamrabb bukik a játékával, főleg egy nála erősebb embernél, és a gyáva megnyilvánulásával még undort is kelt..
2018. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem fogja itt neked megállapítani senki. Simán lehet hogy ezek közül egyik sem.
2018. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!