Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyivel idősebb pasas tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyivel idősebb pasas tetszik? Megzakkantam?

Figyelt kérdés

27 vagyok, férjem van, akit szeretek és eszem ágában sem lenne megcsalni, vagy elhagyni. Régóta együtt vagyunk, hazudnék ha azt mondanám, hogy soha nem voltak megingások, vagy fellángolások más iránt, ami legalább olyan gyorsan ment, mint ahogy jött. Mindenesetre mindig kitartottam a párom mellett, akármilyen hangosan is duruzsolt a kisördög a fülembe. (Tudom, most ez így elég gázul hangzik, de tegye a szívére mindenki a kezét mielőtt vádaskodik.)


A napokban volt egy három napos céges utunk. Az kollégámmal utaztam, aki egyébként felettesem is közvetve. Laza, jó fej, jót beszélgettünk, elhülyültünk és igen, éreztem, hogy bejövök neki, bár ebben még nincs semmi. Egyszercsak átkattant valami az agyamban és kezdtek jól esni a gesztusai. Megdobbant a szívem, ugyanakkor ha arra gondolok, hogy hozzámér, az baromira nem tetszene... Mi a fene ez? Túlélem persze, túlteszem magamat ezen is viszonylag gyorsan, de egyszerűen elképzelni nem tudom, hogy mi vonz egy nálam kb. 25 évvel idősebb pasasban?



2017. jún. 13. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
7%
Gondolom jól áll anyagilag.
2017. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom volt neked is két párkapcsolat az életedben.
2017. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%

"de egyszerűen elképzelni nem tudom, hogy mi vonz egy nálam kb. 25 évvel idősebb pasasban?"


Akkó' mi honnan tudjuk, szivem? Kiszívjuk a kisujjunkból?


Fogalmazd csak meg, hogy mi tetszik benne, aztán meg is van a válaszod.

2017. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Csak annyi a bajod, hogy nő vagy. :D
2017. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem minden nőt be lehet indítani valamivel. Neki sikerült, ráérzett. Lehet, hogy nem direkt csinálta, lehet, hogy igen.
2017. jún. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Punci is olyan mint a farok, csak kinézetre az inverze. Nem csak a férfiak gondolkodnak vele gyakran. A nők is, bár sokszor ők nem hozzák nyilvánosságra.
2017. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

Ha tényleg szeretnéd a párodat, eszedbe nem jutna ilyen........

Oké, hogy nem vakulunk meg párkapcsolatban, de fellángolások? Van,hogy bejön egy férfi a párod ellenére, na de fellángolások? Az teljesen más. Magadnak bemesélheted, hogy ez normális. de attól még nem lesz az.......

Gondolom, ezt a férjednek meg sem említetted, hiszen a boldog tudatlanság a legjobb, nemde?

Van köztetek őszinte kommunikáció? Biztos,hogy nincs. Mert a fellángolásaid miatt már vagy kidobott volna a p...ba, (vagy fordítva, ki tudja, nála nincs-e így..), vagy a mostani incidens miatt.

2017. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon megértelek, ismerem ezt az érzést és ezt a "problémát" is.

Egy-egy ilyen "idősebb" pasi annyira charme-os és érdekes tud lenni, hogy simán beindul az ember...

2017. jún. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%

Amelyik kérdés úgy kezdődik, hogy a kérdező leírja, hogy sosem csalná meg a párját, az általában úgy végződik, hogy az illető megcsalta a párját. Néha jön sok hasonló kérdés, csak a kerettörténet más. Régebben kíváncsiságból ráírtam a kérdezőkre és 2 kivételével mind félrelépett.

Igen, megzakkantál. Mondhatjuk így is. Az ösztöneid előtörtek és bejön a hapsi, mert imponál, amilyen. Feletted áll, sikeres és ennyi. Nem véletlen, hogy nem a portásra indultál rá.

2017. jún. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Fish1 ***** válasza:
Elsőre az jött, hogy azért imponál a dolog neked, mert a férjedtől ezt nem kapod meg, nem érzed magad mellette igazán nőnek.
2017. jún. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!