Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha valaki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha valaki csak szexelni akar egy nővel?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam itt nőktől, hogy rossz néven veszik ezt, ha valaki nem komoly kapcsolatot akar, nem megismerni a nőt, hanem csak szexelni. Az nem elég, ha külsőre vonzónak találják a férfiak? Arra is lehet büszkének lennim
2018. szept. 3. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%
ez csak gyk-n divat a nők körébe jó nyilván a valoságba se dicsekednek vele
2018. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem baj, de nem mindenk nő erre vágyik.
2018. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem baj, ha a nő is csak ennyit akár, akkor van baj, ha te mást adsz elő, csak azért, hogy meglegyen a sex.
2018. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha a nőnek is elég ennyi, akkor az nem baj, ha a nő többet akar, akkor viszont probléma lehet.
2018. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Ez a nőket akkor zavarja igazán ha a férfi közben úgy viselkedik mintha egy komoly kapcsolatot akarna
2018. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha az elején le van tisztázva, akkor nincs gáz.

Én ha csak szexet akarok valakitől, azt kerek perec megmondom neki, aztán vagy elküld a ***-ba, vagy belemegy a dologba.

2018. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Az a baj ha a nő nem akar..
2018. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen csak sok férfi szereti elhallgatni ezt a "csak szex" részt, és úgy udvarol mintha neki csak az a nő kéne örökre. :)

A nőkben ez evolúciós ösztön, stabilitást akarnak. Nekünk általában semmi extra nincs abban hogy egy ismeretlennel összefekszünk egy gyors numerára - valószínűleg az úgyis inkább a pasinak lesz kielégítő.

2018. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Én is csak megerősíteni tudom az előttem válaszolókat, hogy nem ezzel van a baj, sőt vannak olyan nők, akik szintén csak ennyit akarnak. A gond ott kezdődik, hogy vannak olyan férfiak, akik valahogy elfelejtik tisztázni a nőkkel a szándékaikat. Van, aki pár randi után közli, hogy valójában mi a szándéka, amikor már valamennyire megkedvelted és azt hiszed, hogy ugyanazt akarjátok, rosszabb esetben sose és neked kell utólag rájönni, hogy csak szexre kellettél. Na ezzel van a gond.
2018. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, csak jelezd a szándékaidat.
2018. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!