Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélyre, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélyre, hogy belém szeret?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon rossz lelkiállapotban van és nagyon jóban lettünk az elmúlt egy hónapban. Szinte már mindent tudok róla,rossz családi környezet, munkahelye egyre rosszabb állapotban van, valószínű kirúgják, szerelmes egy lányba, de kikosarazta, néha már depresszió közeli állapotban van. Sőt. ...

Mindig én vagyok az első, akinek mindent elmond. Az egyik hosszabb lelkizésünk után megcsókolt, nem feküdtünk le, de közel álltunk. Aztán megbeszéltük, hogy egyikünk részéről sem jelentett ez semmit, csak a helyzet hozta.

Viszont azóta én úgy érzem, hogy ezzel hazudtam...

Megígértem neki, hogy mellette leszek a bajban. Csak lelki szemetesláda lehetek, ugye? Nagy hülyeségbe sodrom magam ?

Bulizni gyakran elhív engem, viszont ezen kívül, ő túlságosan nem érdeklődik, a hogylétem iránt. Szinte mindig ő a téma, de ezt meg is értem, így nem szívesen törődik mások gondjaival.

24/L


2018. szept. 4. 19:24
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a kérdést elírtam.

*Mennyi rá az esély ?

2018. szept. 4. 19:25
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

*szerelmes egy lányba Tedd fel magadnak a kérdést-csak magadnak:


Ha megjelent volna a csaj,hzogy a pasit választja, téged milyen gyorsan lökött volna ki az ajtón?

Sejtésem szerint pillanatokon belül.


Ha testhez állónak érzed a szamárszerepet, akkor hajrá.

2018. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Jéé a lányok is szenvednek a friendzónban. 1000 pasi jár így naponta.
2018. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltam èn is ebben a cipőben. Esèlyed sajnos nem sok. Amint talàl egy màsik lànyt magànak, te ejtve leszel. Te max testi kapcsolatra lennèl jò.Keress egy olyan fèrfit, aki te èrted van oda.
2018. szept. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!