Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdeztem a pasimat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hencz Mimi kérdése:

Kérdeztem a pasimat hogy miért szeret nem tudot mondani semmit miért?

Figyelt kérdés
2018. aug. 23. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

köszönjük a kérdését.


később visszahívjuk

2018. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mert talán nem is szeret téged. Ilyen egyszerű. Akit szeretünk, azt tudjuk, hogy miért.


De ugye te nem az az önbizalomhiányos kislány vagy, aki minden héten legalább egyszer megkérdezed a pasidtól, hogy miért szeret téged?


Tettekben nem mutatta ki a szeretetét?

2018. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Miért kell beszélni a szeretetről? érezni, átadni kell, nem beszélni róla.


A napsütésről sem beszélnek tavasszal az emberek, csak élvezik a meleg sugarát, és gyógyító, felemelő hatását.

2018. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha a személyedhez ragaszkodik, az úgysem lenne megfogható "érv". De szerintem az sem lenne jobb, ha csak mondjuk bizonyos konkrét tulajdonságok miatt lenne veled.. azokat szeretné, de téged nem.
2018. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Az a jó,ha nem tudja megmondani.


Fogadjunk olvastál valami hülye cikket facen és elkezdted elemezni a pasid,talán még duzzogtál is és veszekedtél,hogy miért nem tud mondani semmit...


Jó módja hazavágni egy kapcsolatot.

2018. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Meg tudja mondani, fel tudja sorolni, akkor már régen rossz.

A párkapcsolat nem egy autó, ezt tudja, ez és ez van benne, ezért nekem jó.

Én sem, tudom megmondani, miért is szeretem a párom, de őt nem is érdekli. Elég neki hogy tudja, érzi.

2018. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyen kérdésre az a válasz, hogy azért mert olyan becsületes vagy😂Tovább nem is szoktam kérni az erenyeim felsorolasat inkább ne mondjon semmit.

Sokkal fontosabb, érezteti e hogy szeret mondjuk tettekkel,mert az bizonyíték.Szepeket mondani bárki tud.

2018. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Te miért szereted őt?
2018. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tetekel hogy lehet bizonyítani?
2018. aug. 23. 22:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Pld utazik érted x km-t,mert látni akar.Segit,támogat mikor elkeseredsz.Megtesz dolgokat amikrol tudod, hogy utálja de mert te azt akarod csinálni hát társad benne.Reggel megfozi a kávét mire felkelsz mert tudja, hogy utalod te főzni, nem csal meg,ha beteg vagy korbeugral stb..stb ezer meg egy apró kis gesztus amik hétköznapinak tűnhetnek mert megszoktad őket holott ő ezzel jelez, hogy fontos vagy.
2018. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!