Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lépek soha a nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lépek soha a nekem tetsző lányok felé sem? Aahh, nem bírom már ezt, fáááj.

Figyelt kérdés

Most is itt van ez a lány, csukott szemmel tudom, hogy merre néz, megáll bennem az ütő annyira telibevág a stílusa, totál esetem, jó a híre is és lázba hoz.

És ilyenkor jön a szokásos forgatókönyv, hogy ő is rendesen észlelt, a közelemben van, pont ott akad dolga ahol nekem is, a vak is összepiszkálna minket egy fehér bottal


És ilyenkor rám tör az, hogy annyira tetszik, hogy nálam jobbat akarok neki 😭😔


Miért nem hiszek magamban es abban, hogy nekem is lehet, hogy valaki örülne? miért? miért?

Sokkal jobb ilyenkor is a melóra fognom aztán ülni magamnak és bambulni a falakat? Miért szívatom magam? Hogy lehetek a saját zsarnokom? Ez a külső ezt indokolja? Tudod te, hogy milyen testekkel vannak férfiak boldog házasságokban? fogalmad nincs..


Deegáázvagykisköcsög..nekem elhiheted, egy halott ember vagy..


2018. szept. 4. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól elbeszélgetsz magaddal.
2018. szept. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Wtf
2018. szept. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó a mesélőkéd.:)

Küldd el ezt neki!:)

2018. szept. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!