Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretnék rámosolyogni nekem tetsző fiúkra, hogy jelzést adjak, de egyszerűen nem tudok ok nélkül mosolyogni ismeretlenre? Hogy csinálják mások? Az az érdekes, hogy amúgy az átlagnál sokkal mosolygósabb ember vagyok beszélgetésben

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Gondolj közben egy vicce, amit elmondanál neki.

31/f

2018. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Automatikusan jön a mosolygás, ha szimpatikusak vagyunk és összenézünk. Ezt hívják szociális mosolynak, többek között.
2018. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne egyből szerelemre meg érzéki vonzódásra gondolj, hanem emberi szimpátiára, és akkor nem fogsz leblokkolni.
2018. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Képzeld el közben egy sárka propelleres baseball sapkában.
2018. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudok néha rámosolyogni az illetőre bármenyire is tetszik.
2018. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ok nélkül??

Szeretet, öröm, hogy van, vagytok, van lehetőséged.

2018. júl. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én meg nem nem tudok nem rámosolyogni, ha tényleg tetszik..

Ez ösztönös, fiúknál-lányoknál is.

Fura, ha te is alapból mosolygós vagy, és mégis ennyire "befeszülsz" és nem mosolyogsz. Egy barátnőm ilyen, de ő eleve nem az a mosolygós fajta.


Egy srácnál van így, hogy vagy feszült arccal van, ha velem bezsél, vagy sokszor veszek észre rajta enyhe mosolyt, ha pl mondok valamit.

2018. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem elég ok, hogy tetszik neked?
2020. nov. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Képzeld azt, hogy vékony hangon megszólal"sziasztok jányok! Èn dorongalsón kombájnozok! He"
2023. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!