Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti baratotok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti baratotok mennyire feltekeny?

Figyelt kérdés
Olyan munkahelyem van, ahol a vendegek 50-60 ezer forintot is elkoltenek egy latogataskor. Recepcios vagyok, ha jonnek munkakori leiras, hogy kedvesnek, mosolygosank, es segitokesznek kell lennem. A baratom be szokott jarni hozzam, a vendegekkel soha nem flortolok, es ok se velem. Sokan a felesegukkel jonnek. A baratom szerint, megis nagyon olyan mintha flortolnek. Es ebbol mar tobbszor volt vita, hogy en megcsalom az egyik gazdag vendegunkkel. Soha nem adtam neki okot, a feltekenykedesre.
2018. szept. 5. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Amit te írsz, az nem féltékenység hanem betegség. Anyum mostani párja ugyanez. Még üzletbe sem mehet egyedül, mert biztos megcsalja. Olyan helyen dolgozik, ahol csak nők vannak. Undorító féreg a pasi.

Az én páromnak is volt, hogy elborult az agya, de csak olyankor, ha direkt velem flörtölnek, vagy volt, hogy a buliban a részeg haverja le akart tapizni.

Én egy fitnes teremben vagyok pultos, meg is őrülne a párom, meg én is, ha olyan lenne, mint a tiéd.

2018. szept. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semennyire, ahogy az normális (legalábbis mentálisan ép, önismerettel és egészséges önbecsüléssel ill. kötődési mintával rendelkező embereknél). Ha féltékeny lenne, akkor nem lennénk együtt, én teljes mértgékben elfogadhatatlannak tartom a bizalmatlanságot egy normális kapcsolatban. A barátod konkrétan beteg, de ezek szerint téged nem zavar, hogy egy ócska lotyónak gondol, aki mindenkinek szétteszi a lábát, aki szembejön, hiszen még mindig vele vagy.
2018. szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez beteg, nem féltékeny. Igazából a feltekenykedes sosem egészséges.

Gondolkozz el arról, hogy érdemes - e egy kontrolláló idegbeteggel együtt élni. Mert ez az idővel csak rosszabb lesz, és könnyen ott találhatod magad, hogy mrg, mert azt hiszi megcsaltad és te az övé vagy.

2018. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mindennap jar be hozzam. Felre ertes ne essek, ha heti 1-2x bejon fel orara ha erre jar. de van hogy tobb hetig nem jon ide.
2018. szept. 5. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Jézusom, ez tényleg beteg.

Rohanj, fuss, menekülj, amíg tudsz!

2018. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semennyire, nem adok rá okot, hogy az legyen, és amúgy se idióta, hogy a semmi miatt is aggódjon.
2018. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!