Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha a barátotok egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a barátotok egyáltalán nem féltékeny típus akkor mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

1. Nem törődik veletek és nem érdekelné ha mással kavarnál (stb).


2. Megbízik benned annyira hogy tudja, nem kell féltékenynek lennie.


(Jó ha a pasid féltékeny típus?)


2011. nov. 6. 07:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én örülnék neki, ha nem lenne féltékeny... ezek szerint megbízik benned! :)


volt féltékeny pasim, az szörnyű volt!!!

2011. nov. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha féltékeny lenne, akkor legfeljebb az exem lehetni. A feltétlen bizalom nekem legalább is alapdolog.
2011. nov. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát én soha egy percig sem voltam féltékeny a bnőmre.Aztán elhagyott, majd kiderült hogy megcsalt.Nesze nekem...
2011. nov. 6. 08:24
 4/13 A kérdező kommentje:
De azért biztos van olyan lány akinek az jön be ha féltékeny a barátja mert akkor azt gondolja hogy nagyobb a törődés vagy mi a fene nem?(Illetve pont azért kérdezem mert közvélemény kutatást tartok.)Válaszokat még! :)
2011. nov. 6. 08:25
 5/13 anonim ***** válasza:

Én pasim szerencsére nem egy féltékeny típus, de néha nagy ritkán meg esik az ilyen. Tehát barátkozhatok fiúkkal senkitől nem vagyok eltiltva. Ha meg merem csalni őt akkor azonnal szakít velem, ő nem fog utána járni a dolgoknak, meg engem faggatni hogy ez meg ez mire volt jó. A pasim törődik velem, mindent megad nekem, mindig elvisz valahova, és amikor szükségem van rá elég egy 10-15 perc és már itt is van.

Volt korábban már egy féltékeny pasim elején nem zavart a dolog csak ugye az szerette túlzásba vinni a dolgait és voltak durva veszekedéseink itt szakítottam vele.

2011. nov. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy kis egészséges féltékenység belefér, még jòl is esik. Addig a pontig, amíg nem megy a bizalom rovàsàra.
2011. nov. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az nem zavarna ha egy picit feltekeny mert akkor tudja az ember, hogy legalabb erdeklodik igazan irantam es szeretne tudni, hogy csak neki/maganak szeretne, nemhogy megosszon massal is mert az nem ferhet bele egy kapcsolatba az mar nem parkapcsolat. VIszont tulzasba se vigye mert zavaro lehet egyik vagy masik felnek csunyan elfajulhat.
2011. nov. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom hogy bizonyos szintig bejön a nőknek ha a férfi egézséges keretek belül féltékeny és nem viszi túlzásban,meg kell találni az arany közép utat.Az sem jó ha egyáltalán nem vagy féltékeny és az sem jó ha túlzásba viszed,a nők szeretik érezni hogy a tied és ha más szemet vet rá,akkor azt nyílvánitsd ki bizonyos kereteken belül és éreztesd vele hogy ő a tied,nem féltékenységi jelenetekre gondolok hanem arra hogy érezze hogy kitudsz állni magadért.
2011. nov. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szóval azt sem szeretik ha belesz.rsz hogy ha éppen más próbálkozik nála és nem vagy féltékeny és semleges vagy ez ügyben,mert akkor meg azt fogja hinni hogy egyáltalán nem érdekled őt és annyira nem vagy fontos neki,már pedig egy nőnek fontos hogy érezze hogy fontos vagy neki és itt nem kell ahhoz durva féltékenységi jeleneteket csinálni..de éreztetni hogy te vagy az úr a házban ha egy illetéktelen belefátlankodik a képben..
2011. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

belefátlankodik *


belepofátlankodik

2011. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!