Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaptatok már valaha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptatok már valaha szerelmes levelet? Mit szóltatok hozzá? Hogyan reagáltatok? Kort, nemet is légyszi.

Figyelt kérdés

2018. szept. 5. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen. Ezer meg egy éve, és a mai napig meg van.
2018. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, páromtól kaptam és mivel tudta, hogy az ilyet tudom értékelni, ezért is írta. :) Nagyon jó érzés volt.


28N

2018. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azt hiszem még általános iskolában :)

Akkoriban még nem hiszem, hogy le tudtam reagálni az ilyesmit bárhogy is.

2018. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen. A szerelmem írta. Eredetinek találtam.
2018. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy felnőtt korban. :) Azért is ebbe a kategóriába írtam.
2018. szept. 5. 21:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon örültem neki. 17 éves voltam, de végül nem jöttünk össze.
2018. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1+ 23/24 az már felnőtt kornak számít nálad?:DD
2018. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
18 fölött annak számít. :)
2018. szept. 5. 21:54
 9/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Kaptam. Kamunak véltem, összetéptem, kihajítottam a francba.
2018. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem számítom a netes levelezést, akkor egyszer kaptam. Tudni kell, hogy nagyon rövidlátó vagyok és szódásszifon szemüveget tudnak nekem csak csinálni, ami nagyon torzít. Ezért 15 éves korom óta kontaktlencsét hordok. 24 éves lehettem kb., amikor 2 hétig szemüveget kellett hordanom. Ilyenkor utálom magam, ha lehet, szabit veszek ki és nem megyek emberek közé, nos akkor nem lehetett...Kislány korom óta komplexusom van a szódásszifon miatt és rettenetes csúnya vagyok szemüvegben. Könyvtárban dolgozom és épp egy ilyen szemüveges napomon csempészett bele valaki egy könyvbe egy nekem szóló üzenetet: "Szia! Nagyon teccel. Neked van barátod?" - valami ilyesmi szöveg állt benne:) Lovagom egy hajléktalan volt, aki melegedni járt a könyvtárba. Nos, sosem gondoltam volna, hogy életem egyetlen igazi szerelmes levelét szemüvegben fogom kapni és egy hajléktalantól:)
2018. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!