Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért lehet, hogy rólam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért lehet, hogy rólam szinte sosem készít képeket, közöseket sem?

Figyelt kérdés
Párommal már együtt élünk. Az exeiről rengeteg képe van, közösek is. Úgy láttam, szerette őket fotózni, elkapni lopott pillanatokat. Mi is sokat járunk közösen kirándulni, nyaralni, de magától sosem csinál képet, csak ha megkérem. Nem vagyok csúnya, épp ellenkezőleg. Biztosan nem emiatt. Nem szeret eléggé?

2018. szept. 6. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Lehet hogy az exei is állandóan kérték, csináljon képeket?

Strandolni is voltatok, ott sem fényképezett le fürdőruhában például?

2018. szept. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, voltunk. De ott sem...
2018. szept. 6. 00:41
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Azt hszem, túzbuzog benned a versenyszellem. Miért akarod az exeihez viszonyítani magad (főleg egy ilyen húszadrangú dolog miatt)? Velük szakított és most veled él. Sehol nem osztanak aranyérmet a legtöbb lesifotóért. :)
2018. szept. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Valószínűleg tényleg az állhat a háttérben,hogy nem szeret fotókat csinálni,az én párom se, kivéve,ha megkérem rá.

Veled él és biztosan szeret téged,ne stresszelj ezen, felesleges:)

2018. szept. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Én utálom ha valaki fényképeztetni akarja magát állandóan és pózer. Nárcisztikus, önelégült jellemről ordít. Fotósként rühellem. Ha magamtól lövök, az más.
2018. szept. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 peca1000 ***** válasza:
42%

Én is csak a kutyáról készítek képeket, néha az asszony is belelóg.


Jó, mondjuk ő nem is akarja hogy lefotózzam őt, de magamtól sem tenném ezt.

2018. szept. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
biztos nem vagy szép:) Viccen kívül: én pl rengeteg képet csinálok, de nem úgy mindig, hanem néha-néha. Van hozzá gép meg minden. Mostanra egy csomó ismerősömnek az a profilképe amit én csináltam róla. DE! Vannak olyan időszakok, amikor hónapokig nem veszem elő a gépet. Szóval ez nem jelent semmit.
2018. szept. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mi nem ismerjük őt sem, téged sem és a kapcsolatotokat sem. ez egy összetett, személyes és párkapcsolati kérdés is lehet. a válaszokat csak akkor tudod meg, ha beszlégetsz vele és kideríted. mi bármit mondhatunk, csak találkozás, esetleg ítélkezés lesz belőle, hogy ezért, vagy azért van.

érdemes lenne beszélgetned vele róla, hogy megismerd, mit miért fotózik, mit lát meg azokban a dolgokban, hogyan viszonyul hozzájuk és hogy téged miért nem fotóz. talán csak annyit kéne valahogy éreztetned vele, hogy örülnél, ha téged is fotózna. lehet, hogy szeretné, csak nem meri, mert valamiért attól tart, te nem örülnél vele. de az is lehet, hogy ő nem is akar másokat fotózni, csak az exek nyaggatták ezzel folyton.

2018. szept. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

Egyszerű oka van. Megunta a fényképezést.

Én is minden szart lefotóztam korábban. Ma már noszogatni kell ha pár képre van szükség.

2018. szept. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!