Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egy férfi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy férfi azt kérte, hogy küldjek magamról "szexi képeket"? (távkapcsolatban)

Figyelt kérdés

Úgy kérte, mintha ez lenne a normál két ember közt egy párkapcsolatban. Ez mennyire jellemző kapcsolatokban? Pl. olyan férfiaknak, akiknek fontos a szexualitás (is).


Bár régebb óta ismerem és féléve barátom, gáznak éreztem a dolgot, volt mögötte egy olyan paranoid félelmem, hogy szakítás után közzé teszi internetenxD Bár nem nézem ki belőle ezt.


Küldtem egy melltartós képet (ami nem valami durva), hogy boldog legyen. Ez még régebb volt, mostanában szakítottunk. Tehát örvendek, hogy nem küldtem neki olyan fotót, amit nem szeretnék felvállalnixD


2018. aug. 19. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Arra ügyelj, hogy amit feltöltesz az internetre, az onnantól mindenkié.
2018. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Persze, hogy normális. Olyan emberrel meg minek jössz össze, akiről el tudod képzelni, hogy közzétenné a meztelen fotóidat?!
2018. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem. És ne küldj neki egyetlen egyet sem.
2018. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

# 2 Elég paranoiás vagyok. Amint mondtam nem nézem ki belőle.


Azt nem tartom normálisnak, hogy túl intim képet küldjek magamról bárkinek is valaha, még akkor sem, ha a férjem lenne, véletlenül meglássa valaki a telefonjában.


Bikinis, melltartós fotók még oké, meg szerintem az elég szexis is.

2018. aug. 19. 12:34
 5/13 A kérdező kommentje:
# 2 Helyesbítek, nem arról van szó, hogy közzé teszi az interneten. De bárki megláthatja, úgy véletlenül is.
2018. aug. 19. 12:39
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Szoktak kérni, ismerkedés közben is, persze. Nem küldök senkinek.
2018. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Barátomnak szoktam küldeni, de csak olyat, amin nem látszik az arcom, ilyet ő is szokott nekem küldeni. Szintén távkapcsolat. Ismerem elég jól, nem tenné közre, a telefonján is egy titkosított mappába tölti le őket, hogy ha ellopják a telefonját se tudja más megnézni. Amint letöltöttük a képeket, a beszélgetésből rögtön töröljük.
2018. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
De nem értitek az internetet, tök mindegy, hogy "törlöd a beszélgetésből", az egy pohár víz az erdőtűzre. Ahogy elküldöd, mindenkié.
2018. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
# 8 Értem én, Zuccker bácsi lecsekkoljaxD ezért is nem küldtem soha senkinek olyasmit, amit nem vállalnék fel
2018. aug. 19. 14:22
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

"Ez mennyire jellemző kapcsolatokban? Pl. olyan férfiaknak, akiknek fontos a szexualitás (is)."

:DDDDD

Hány éves vagy? :D

Minden nemzőképes férfinak fontos a szexualitás, már ha egészséges testileg és lelkileg.

Semmi furcsa nincs ebben, kitől kérjen szexi képet? Az exétől vagy inkább idegen nőktől? Távkapcsolatban mégrosszabb a helyzet, és az külön jó, ha te érdekled, nem pedig más.

2018. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!