Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktál úgy érezni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál úgy érezni, hogy a elmélet/gyakorlat, vagy elképzelés/valóság nagyban eltérnek egymástól? Emiatt úgy érzed, hogy csekély mértékben követed az előre megfontolt elképzeléseidet?

Figyelt kérdés
Tipikus helyzet: valaki szövegel, osztja az észt a jól működő kapcsolatok minden kis titkáról, ezeknek a tanácsoknak egy kis része valóban hatással van rá és befolyásolja az életét, de a többi csak üres elmélkedés, ami a valóságban nem kivitelezhető.
2018. szept. 7. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem, én ezt tényként kezelem. Az elmélet és a gyakorlat általában eltér egymástól, ha az emberi kapcsolatokban nem is, az informatikában biztosan. Sok dolog van aminek elméletileg működnie kéne, aztán mégse.


Véleményem szerint a te kérdésed is csak elmélkedés. Én általában mániákusan tervező vagyok és képes vagyok táblázatokat, listákat, útvonalakat tervezni, hogy tudok valamit a legjobban, leggyorsabban és leghatékonyabban megcsinálni, de egy kapcsolatban jobb a spontaneitás, mint az előre tervezett dolgok sokasága.

2018. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:
40%

Mivel minden ember különböző, ezért minden párkapcsolat is különbözik a többitől.

Szóval nem lehet egységes szabályrendszert létrehozni, ami mindenkire igaz lesz.

Ezáltal az elmélet/gyakorlat párkapcsolatok terén bizonyos esetekben különbözni fog.

2018. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem
2018. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
44%
Szoktam, főleg amikor itt olvasgatom a sok nőnemű erkölcsi kiválasztottat. Olyanokat írnak itt, hogy beszarsz. Aztán kikapcsolod a gépedet, kimész az emberek közé és kb. dobhatod is a kukába a jegyzeteidet. :D
2018. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
Szoktam, mikor a nők kijelentik, hogy nekik milyen rettenetesen nehéz a dolguk párkeresés terén. A gyakorlatban meg heti 10 levelet kapnak társkeresőn akkor is, ha ők maguk képet nem töltenek fel.
2018. szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyakran rájövök, hogy a valóságban sokkal egyszerūbb a dolog, mint ahogy azt elõre elképzeltem, ez nagyon sokféle helyzetre igaz, nem csak párkapcsolatokban.


Erre mondják, hogy nem kell betegesen túlagyalni, meg túlfilózni a dolgokat.

2018. szept. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen pl. a nők által harsogott feminizmus...

Elméletben remekül működik, gyakorlatban meg csak addig, amíg nem kell egy zongorát felcipelni a tizedikre...

Hja kérem, minden szentnek maga felé hajlik a keze ugye!


Lehet engem is lepontozni az autistáknak, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogjátok még saját magatoknak se, mert az ugye derogál...

2019. szept. 20. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!