Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha napi 2-szer 5 percig edzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha napi 2-szer 5 percig edzem a PC-izmomat, akkor kb. mennyi idő múlva fogom tudni felhúzni a heréimet magamtól?

Figyelt kérdés

2014. nov. 15. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A PC izom az az amit akkor növezst az ember amikor sokat ül a PC előtt?
2014. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hmmmm nem a pc izomtól függ :) Az a "gátizom". (amivel a pisilést megszakítod) Nos erősebb lesz a merevedésed, dúsabb a magömlésed, érzékenyebb is leszel, de szabályozni is jobban fogod tudni. Csupa előnye van az intim tornának a férfiak számára is. A gyakorlását csak ajánlani tudom mindenkinek.


A herék önkényes felhúzása az viszont más történet. részben önszabályzó folyamat, és iszonyat nehéz megtanulni befolyásolni. Olvastam róla, hogy megtanulható, de senkiről nem beszéltem még akinek sikerült is. Ez eléggé bene gesserit kategória (dűne :D)

És megmondom őszintén a gyakorlati hasznát sem látom. a leírás szerint ha tudatosan le tudod engedni a heréidet az késlelteti a magömlést. Szerintem meg a "hereprés" technikája ugyanezt csinálja azonnal :DDD (amikor gyűrűt formálsz az ujjaiddal, és gyakorlatilag kézzel húzod lejjebb a magömlés előtt felhúzódott heréket.)

2014. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lol intimtorna.


akkor én az évek folyamán olyat csináltam amit nem is tudtam hogy hívják.


herefelhúzásnak leengedésnek mi köze hozzá?


én akkor engedem ki spermám amikor akarom, addig maradok állva ameddig akarok

2014. nov. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!