Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy pasi "kiszeret" a barátnőjéből, mert az a 20-as évei végére elkezd asszonyosodni és pufisodni?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan párt ismerek (elsősorban egyetemi körökből, mert mindig is ott mozogtam), hogy hosszú távú, sokéves kapcsolatok mennek szét itt a 20-as évek végén, mindenféle különösebb magyarázat nélkül. Általában elmondható az ilyenekre, hogy a csaj azért már kezdi felszedni a kilókat, már kezdi elveszteni a régi feszes fiatal csaj imázsát és az egész lénye kezd átalakulni egy ilyen "asszony" feelingbe, a fiatal pelyhes csajból. Míg a férfi az legtöbbször ugye, a 20-as évei végén kezd beindulni, főleg aki egyetemet végzett, akkor kezd még csak sármosodni és egzisztenciálisan is a csúcs felé törni. Akkor szűnnek meg mindenféle "kisfiú" komplexusai és kezdi igazi férfinek érezni magát.

Összességében tehát azt látni, hogy kezd kinyílni az olló, ha úgy tetszik, ebben a korban az ilyen típusú emberek között. Tehát a férfi élete és értéke az megy felfelé, a csaj értéke pedig kicsit alábbhagy, mivel megszűnik az őt körülvevő varázs, ami a fiatalságából és az ebből fakadó vonzerejéből fakad, ami mágikus hatással volt a férfiakra.

Ez lehet a szakítások hátterében?



2018. szept. 8. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ne reménykedj...
2018. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem feltétlenül csak ez állhat a háttérben, viszont ez egy olyan probléma ami kis odafigyeléssel megelőzhető lenne vagy némi erőfeszítéssel kevés idő alatt helyrehozható. Miért nem teszik meg ? Ha van egy lány, aki jól tartja magát és odafigyel magára, nem igazán lehet megmondani, hogy most 30 vagy 25.

32/f

2018. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Általában pont a "baby fat"-et veszítik el 30-as korra, és jön a csontos, beesett arc.
2018. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Az szokott inkább, hogy a csaj elunja a várakozást a teszetosza palija mellett, aki 5-10 év után se kéri meg.

Szakítás után pár èvvel màr kismama, feleség, csak más oldalán.

Az exe meg elkezdi magát kiélni. Jobbnál jobb nőket hagy elúszni a 30-as éveiben. Aztán 40-45 évesen jön egy hosszabb nőmentes időszak. Kétségbeesik. És gyorsan elveszi az első selejtes libàt, nehogy egyedül maradjon.

2018. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, kezdodik ma is.

Igen. 30 eves oregasszony, de a ferfi 40-50 evesen is ifju titan. Ne altasd magad.

2018. szept. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap voltam koncerten. Voltak fiatalabbak, idősebbek. Hát én a harmincas-negyvenes férfiakat egyáltalán nem láttam kívánatosnak, kopaszodás, sörhas, igénytelen öltözködés, semmi stílus. Hiába áltatod magad, ha húsz évesen sem kellesz a nőknek, akkor veled van a baj.
2018. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
20-as éveim végén is olyan vékony voltam mint 18 évesen. Szóval az elméleted nem jön be.
2018. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Várjál inkább 40 éves korodig, akkor majd le sem tudod rázni a 20-as csajokat, mert te akkor leszel a csúcson. Addig álljál fél lábon.
2018. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

7+ Rohadt módon szeretnéd megtudni, mert nem férsz a bőrödben, hogy miért szakított egy nő egy adott férfival.


Nem fogod megtudni.

2018. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
9+ Egyébként közöd hozzá? Szerintem semmi. A magad életét rakd rendbe és ne más életébe próbálj kutakodni, hogy ne legyél olyan nyomorult idegbeteg mint amilyen most is vagy már.
2018. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!