Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanság egyre jobban zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanság egyre jobban zavar hogy alacsony vagyok. Aki ugyszint alacsony nem zavarja? Mi a véleményetek az alacsony lányokról?

Figyelt kérdés

156cm vagyok 23 éves lány. Szerintem az utobbi időben azért kezdett el zavarni mert ez miatt fiatalabbnak néznek mindig. Meg ugy egyébként is, legalabb 160-162 lennék de nem.

Benneteket nem zavar? Mások mit gondolnak az ilyen alacsony lányokrol?


2018. szept. 13. 23:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%

Imádom az alacsony lányokat. És inkább nézzenek fiatalabbnak, mint öregebbnek.

35/F (188cm, ha számít)

2018. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
Állva leszopnal. 191 cm vagyok.
2018. szept. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan magas vagyok, mint te, csak 27 éves. Nem zavar az sem, hogy fiatalabbnak néznek. Talán általános iskolában zavart utoljára. Azóta szerencsére felnőttem, ha méretben nem is, de legalább ágyban egy picit :)

Semmire nem mész, ha hisztizni kezdesz azért, ami adott a külsődben. Vidámnak, nyitottnak és kiegyensúlyozottnak kell lenni. Mindig lesz olyan, akinek nem tetszel, mert alacsony vagy, vagy mert a szőkéket szereti, vagy mert a nagy seggért van oda...stb. Mindenkinek nem lehet megfelelni, de nem is kell. Viszont abban biztos lehetsz, hogy messzire űzöd magadtól az esetleges udvarlókat, ha kisebbségi komplexusod van minden hibád miatt.

2018. szept. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Csak alacsony barátnőim voltak egy kivétellel.

185 vagyok, volt egy barátnőm 180 magas. Valahogy nem állt kézre, csókolni olyan sután tudtam. Szóval furcsak volt nagyon. A többi csajom 150-165 között volt.

2018. szept. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Nem hiszem, hogy a magasságod komolyabb gátló tényező lenne párkapcsolat kialakításában.
2018. szept. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 próbálokkedveslenni ***** válasza:
182 magas vagyok és az alacsony lányok tetszenek nekem is.
2018. szept. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek. Nem is alacsony vagy hanem kevésbé magas :) Szeretem :)
2018. szept. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
Az ideális női testmagasság a 155 centi. 160 fölötti csajokra csak ránézek és máris szédülök. (182 vagyok.)
2018. szept. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Ne bömbölj, az alacsonyság nem hátrány a nőknél, csak a férfiaknál, természetesen.
2018. szept. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#8 ez dícséretes! Eddig mekkora barátnőid voltak?
2018. szept. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!