Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak alkoholos befolyáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak alkoholos befolyásoltság alatt képes kimondani?

Figyelt kérdés
Adott a lány,akivel régebben majdnem összejöttünk,aztán mégse,volt párját választotta,kb 3 hete megkeresett ,almondta hogy hibázott mikor amazt választotta ,nem a szívére hallgatott,szeretné ha átmennék,szinte kikönyörgte(én még mindig szeretem),hogy öleljem meg stb,át is mentem,ölelkeztünk sokat,beszélgettünk,együtt aludtunk,reggel puszival váltunk el meg megkérdezte hogy muszály e mennem(dolgozni mentem így igen),de szinte mindenzt ittasan .Két napra rá írtam hogy találkozhatnánk,terelte a szót majdbevalotta hogy nem tudja mi van nem akar kapkodni meg elsietni a dolgokat,meg most emiatt biztos hülyének nézem stb.De miért csak akkor mondja ki hogy kellek neki amikor iszik pár sört,akkor máshogy ír nekem,kedvesebb,amikor józan akkor meg visszahuzodobb stb .

2018. szept. 14. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A másik férfit szereti, csak az alkohol beszélt belőle. Látszik az írásodon ahogy lelkileg vergődik. Te voltál ott, de nem az akihez ő kötődik. Sajnálom.


Ez a nő még masszívan a múltban van és ahogy elnézem a sérülését, még pár évig ott is lesz.

2018. szept. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja azt nem írtam ő dobta ki a fickot
2018. szept. 14. 08:54
 3/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:
Volt szex az alvás előtt?
2018. szept. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elsó este én nem tartom időszerünek,plusz ittasan se akartam kihasználni se
2018. szept. 14. 09:03
 5/8 anonim ***** válasza:
2 Ez jellemző az ilyen nőkre. Igen akkor kerülnek ilyen állapotba, ha nem a szívük, hanem az akaratukkal akarnak egy férfiről leválni.
2018. szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A leírtakból ugyanazt gondolom amit az első.

Voltam nagyon hasonló helyzetben, épp a közelmúltban.

Az csak ámítás volt hogy kidobta az előző pasiját.

Akkor jó voltam amikor kis mosolyszünet volt köztük.

Aztán jött ugyanez, nem akar kapkodni, sok gondja van, várjunk még stb... kábító duma.

Ennek ne dőlj be. Ha egy nő vonzódik hozzád, akkor miért akarna várni???

Ha te odavagy valakiért, akkor van olyan indok ami miatt várni akarnál?

Van... mondjuk egy másik nő, nem? Gondold végig

2018. szept. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hahohohoho, bocsi de ez kikívánkozott :D
2018. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a nőt jobb ha hagyod. Nehéz tudom mivel szereted de olyan mint ha csak szórakozna veled. Nincs ló jó a szamár elven.
2018. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!