Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírom mibe keveredtem alkohol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírom mibe keveredtem alkoholos befolyásoltság alatt, és azt akarom tudni, mennyire ciki, ha ti lettetek volna egyike a társaság tagjának, mi lenne most a véleményetek rólam? N

Figyelt kérdés

Barátokkal lógtunk egyik ember hétvégi házában 9-en.

Észrevettem, hogy az egyik lánynak tetszik a párom.

Mivel eleve is kialvatlan, fáradt voltam, 3 pohár rozétól már nagyon elbódultam (ez volt a max ittas állapot eddigi élemben, 23 vagyok).

De nagyon jó este volt, olyan amire emlékezni fogok, jól szórakoztunk. De a féltékenység jelen volt, mert láttam amit láttam, páromnak is mondtam, azt mondta ő is észrevette, de nem biztos benne, hogy tetszik a lánynak. Hát én biztos voltam.

Ezért mikor még ráittam egy cidert a 3 pohár édesre, felkeltem a székről, ráültem a barátomra, aki a mellettem lévő széken ült. Aztán megmondtam a szemben lévő lánynak, hogy ne nézze folyton a barátomat.

Igazam volt vagy nem volt igazam, mondta a barátom, nem bírom a piát. Erre felálltam, és elénekeltem a himnuszt, hogy bizonyítsam, hogy bírom. Nagyon hamisan énekeltem, végig röhögve, hangosan. (Most így józanul nem értem, hogy nem éreztem a helyzet cikiségét, máskor rejtegetem a macskahangomat. :D)

Ezt követően a barátom inkább nyomatékos felinvitált a padlásszobába, ahol mi aludtunk, és ott is maradt velem. Filmeztünk, ami jó volt, de sajnáltam, mert hogy lenn meg ott voltak a barátai, ezek az ő ismerősei, nem az enyémek. Kimaradunk a "buliból". De jó volt visszahúzódni a padláson, filmezni a kitárt padlásablak és padlásajtó közt. Szóval maradni akartunk mindketten.

De nem sokkal a felmenetel után le kellett mennem pössenteni, meg feltankoltam chipset a filmhez. És ha már lenn voltam, kimentem hozzájuk a gangra, gondoltam már szín józan vagyok, mert az az extra bódultság valóban visszavett.

És mondtam nekik, hogy bocs az éneklésért. Kérdezték, nem jövünk vissza? Mondtam, nem, visszavonulunk filmezni, nem akarunk antiszocnak tűnni, nézzék el kivételesen.

Na, de kiderült, azért mégsem voltam még 100% józan, mert az a lány odaszólt valamit, akinek mondtam, ne nézze folyton a barátomat, hogy jól elrángattam őt. Mármint a páromat közülük. És még dolgozott bennem az alcoholum, mert visszaszóltam, hogy de ha te filmeznél vele odafenn kettesben, akkor nem zavarna gondolom.

Sőt, miután WC-ztem meg magamhoz vettem a chipset, még egyszer kimentem, mert közben felpaprikáztam magam a lány fintorgásán, és közöltem, hogy "engem szeret, téged meg leszar". Meg egyezményes jelet is villantottam. Páran csak néztek, hogy miről van szó?

De másnap megpróbáltam "helyrehozni". Csendes voltam, reggeli előtt mondtam zu sammen mindenkinek, hogy bocsi a tegnapiért, de amúgy még sosem voltam részeg, tegnap se kellett pl. hánynom se, szal amúgy nem vagyok piálós típus, csak az álmossággal kombóban nagyon bódító a 3 pohár meg a cidri. És a lánnyal meg nem foglalkoztam, nehogy jelenet legyen másnap is... Pedig érzékeltem a periférikus látásommal hogy grimaszolt. Alapvetően olyan a temperamentumom, hogy nem hunyok szemet ilyen fölött, de úgy láttam jónak, ha nem a rá való reagálást tartom fontosabbnak, hanem hogy a párom barátai illendő viselkedést lássanak tőlem, az a fontosabb. Ezért inkább tudatosan leszartam.


2018. jún. 20. 23:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom ki hogy van vele, de én valami kőkemény hármasra számítottam, amikor elkezdtem olvasni.

Beszóltál részegen kettőt-hármat egy csajnak, ami elég lightos, és még egy anyázás sem volt benne, ez lófax.

2018. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Hűha, ez a legkeményebb ittas sztorid? Nagyon bad girl vagy.
2018. jún. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
haaaaaaaaa, lánybunyó. ezt gondoltam volna
2018. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
75%
Nekem is valami hasonló jutott eszembe, mint az #1-esnek. Szóval ha már ennyit olvastam, legalább részegen megtéphettétek volna egymást.
2018. jún. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Ez meg messze nem olyan veszes, mint gondolod. Lattam en mar ennel ezerszer cikisebb dolgokat. Ne emeszd magad, felesleges.
2018. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 iamaveryniceguy ***** válasza:
87%

3 pohár rozétól anyukám? Ez aztán a vadulás.


Btw semmi sem történt. Remélem azért a pároddal nem csak filmeztetek fent és nyugodtan aludtál el.

2018. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Ez semmiség. Max kiröhögtük volna a kornyikálásod és folyt volna tovább az este.

Bár ha nem a te barátitársaságod lehet kicsit félre is értetted a dolgot és simán csak barátságos a lány.

Meleg haveromat is nők bálványának szokták nézni a társaságba újonnan bekerülő férfiak :D

2018. jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

Én anno részegen lahánytam egy pasas velulbőr cipőjét. Nem vagyok rá büszke,de ez van.. Nem történt nagy dolog,legközelebb kevesebbet igyál.

35N

2018. jún. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%
Na az ilyen fasságokért szeretek én piálni! 😃 józanon mikor jutna eszébe az embernek ilyen? 😃 látod... erre a napra egész életedben emlékezni fogsz 😉 hülyeség miatt persze, de jobb, mint egy unalmas filmnézős csipszzabálós este.
2018. jún. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kerdezo.......
2018. jún. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!