Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ír rám, ha közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír rám, ha közben párkapcsolatban más egy másik nővel?

Figyelt kérdés
3 éve dolgoztunk együtt egy fél évig. Nem voltunk olyan hű de nagy viszonyban. Már akkor is megvolt a barátnője, és úgy vettem észre hogy néz. Volt egy időszak amikor a barátnőjével szakítottak, akkor akár több napig is írt. Egy hónapba egyszer mindig ír, de csak úgy. Megkérdezi mit csinálok, hogy vagyok. Most nem azért hogy dicsérjem magam, de én sokkal jobban nézek ki, mint a barátnője, aki még csak ápoltnak sem mondható külsőre.
2018. szept. 14. 15:57
1 2
 1/16 anonim válasza:
85%
Meg akar kúrni. Evidens.
2018. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyi idő alatt nem próbálkozott semmi konkréttal, nem tett utalások (ezt mondjuk leírhattad volna, hogy bármivel próbálkozott-e az öndicsérés helyett), akkor valószínű hogy csak haverként érdeklődik hogy mizu veled. Ha próbálkozott jobban is akkor meg szeretőnek el tudna képzelni. Kétlem, hogy bármi komolyabbat akarna ha még a másikkal csajjal van/újra összejöttek.
2018. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem dicsértem magam, de ami igaz az igaz. Ha ide kitenném kettőnk képét biztos többen azt írnák hogy én jobban nézek ki. De amúgy Nem tett semmi komoly utalást, de azt sem hiszem hogy egy férfi egy nőre csak úgy barátságból írna.
2018. szept. 14. 16:24
 4/16 anonim ***** válasza:
Az nem számít semmit kisanyám, hogy te nézel ki jobban, ha a párját szereti ;)
2018. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Miért ne írhatna barátságból? Nekem is vannak férfi barátaim, kétlem hogy csak azért keresnék a társaságom mert hátsó szándékaik vannak, főleg hogy a legtöbb kapcsolatban él vagy mar házas is.


De még csak nagyon baráti viszonynak se mondanám, inkább haveri ha havonta annyit beszéltek csak hogy mizu, de semmi komolyabb témáról és nem is találkoztok. Inkább mintha te látnál csak többet a dologba.

2018. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Annyira még sem szeretheti ha 2 hétig nem voltak együtt.
2018. szept. 14. 17:42
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Annyira mégis szereti hogy 2 hétnél tovább nem bírta nélküle.
2018. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha valaki szereti a barátnőjét nem írogat másoknak, és szakítani se szakít vele.
2018. szept. 14. 21:33
 9/16 anonim ***** válasza:

Mivan? 😂 Nem azt írta hogy szerelmes beléd, hanem havonta megkérdezi csak hogy mizu veled. Nehogy nincs egyetlen pasi barátod se akivel csak úgy beszélgetsz anélkül hogy alá akarnál feküdni. Hibetetlen de vannak akik tényleg képesek barátkozni ellenkezű neművel anélkül hogy többet akarnának a másiktól barátságnál. Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, mosolyszünet meg hasonlók. 2 hétig nem voltak együtt ami azért nem egy nagy idő egy több éves kapcsolatban, főleg hogy ezek szerint még mindig jól megvannak.


Amúgy már eléggé levágtuk, hogy csak te látsz/remélsz többet a dologba. Meg így legalább az önfényezésed is érhető, hogy csak azért írtad hogy szebb vagy mert durván féltékeny vagy a csajra. Sajnálom, de a pasi csak szimplán kedves veled, nincs halál beléd zúgva. Nem gondolod hogy ha akarna valamit tőled nem megy vissza a csajhoz vagy neadjisten legalább utal valamire. De ha egyszer rád se mozdult nem rudom mégis mit hiszel.

2018. szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A barátnője egy biztos pont, azért nem hagyja ott. Én meg lehet össze se jönnék vele. Aki éjszaka is arra szánja az időt hogy nekem írjon, akkor az már nem csak haverság, vagyis az ő részéről. Meg ha haverság lenne, akkor beszélne a barátnőjéről, de még csak meg sem említi, mintha nem is létezne.
2018. szept. 15. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!