Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy jogász csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy jogász csak egy másik jogásszal élhet boldog párkapcsolatban hosszútávon?

Figyelt kérdés

2016. júl. 16. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2016. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Jeszusom ; ha érdek kapcsolatról van szó akkor igen teljes mértékben.


De ha szerelemtől akkor akár egy biztonsági őr is megteszi !

2016. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem nagyon jó családból származó, munkajogász lány villanyszerelő férjjel ( a srác maszek, de saját maga dolgozik, nem valami menő vállalkozást vezet). Pr hét különbséggel volt az esküvőnk, 20 éve.
2016. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy jogászként remélem, hogy ez nem így van. :D
2016. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Jogászként kizártnak tartom, hogy jogásszal éljek kapcsolatban. Engem biztosan nem tenne boldoggá, szóval megdöntöttem az elméletedet.

Egyébként gyakorlatban a leggyakoribb a jogász-orvos párosítás, legalábbis az én ismerősi körömben mindenképp.

2016. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem.


A gyerekkori legjobb barátom anyukája jogász leginkább büntető ügyekkel foglalkozik, de néhány cégnél szintén bevállal 1-2 fontosabb megbízást főleg ha az adott cég perre visz egy ügyfélt, vagy éppen az adott céget perlik be. Az apja meg egyszerű autószerelő, de amennyire én tudom már saját autó szerviz cége van több alkalmazottal és alkatrész üzletük is van.


A szomszéd lány is jogi egyetemre jár, a barátja meg nálunk targoncázik a gyárba.

2016. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi koszonjuk nagyon jol megvagyunk,pedig en csak kozgazdasz no vagyok:))))
2016. júl. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szintén cáfolnám a felvetést. Másfél hete vagyok egy gépészmérnök igen boldog felesége jogászként. Szerintünk inkább pozitívum az, hogy egymás szakmáját csak érdeklődéssel vegyes nemtudással szemléljük 😊
2016. júl. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Röviden: Nem.

Hosszabban: Egy jó kapcsolat fontos építő eleme a közös érdeklődési kör. Persze a (különböző) hobbik is fontosak (hogy az ember elfoglalja magát, amíg a másik Windows-t frissít), de kell egy közös érdeklődési kör is! Ez már lehet a pecázástól a kedvenc jogszabályig bármi...

2016. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9%
Mint ahogy kutyanak csakis kutya lehet a parja, bagolynak meg csakis bagoly, jogasz is csak jogasszal elhet. Kulonben hogyan nezne ki egy jogasz - zsiraf vagy jogasz - teknoc hazaspar?
2016. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!