Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha ettől félek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ettől félek a kapcsolat előtt, hogy mással is van rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Már voltunk együtt de az én hibámból nem igazán sikerült. Nem is mondható pont ez miatt az rendes kapcsolatnak. Volt egy hónap szünet. Majd mondta találkozgatunk és meglátjuk tudnánk-e együtt lenni. Csak mivel szex már volt, nem mondhatom azt, hogy most nem lesz így “randizgatás” időszakában.

Nagyon féltem mindig is attól, hogy ebben az időszakban mással is van az akivel ismerkedem, és csak később dönti el melyikőnkel legyen.

Itt az exe az aki képes lenne szerintem arra, hogy csak szex legyen köztünk ha éppen a csajnak nincs más.

Nagyon félek ettől és nem szeretném, hogy mind a kettőnkel legyen.

Nektek ez számítana az ismerkedés időszakában hogy az illető van-e mással is ameddig nem jöttök össze?

Az a baj szeretném ezt az egészet újra megpróbàlni mert az én hibámból nem jött össze, viszont nem tudom megy-e valami a hátam mögött vagy nem.

Várjak? Vagy hagyjam az egészet?



2018. szept. 15. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már az ismerkedés szakaszában nem tudsz megbízni a másikban, akkor inkább hagyd a fenébe...
2018. szept. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

A kérdésed zagyva! A problémád alaptalan, mert amiről beszélsz az nem kapcsolat, hanem valami hibrid dolog. Az hogy valaki félrevekerál, az előfordul minden helyzetben. Kapcsolatban, házasságban, bármilyen helyzetben!

Ha egy férfi nem kapja meg amire vágyik, kikacsingat a kapcsolatból. (Feltéve hogy nem balfék. Ha az akkor együtt fogsz élni életed végéig egy balfékkel, mert akkor is veled marad, ha minden nap megcsalod, és megtudja.)

A szex rossz kivitelezéséért majdnem mindig a férfi okolható! A nőket hangulatba kell hozni, fel kell izgatni ahhoz hogy szeretkezni tudjon. A férfiak ezzel szemben arra is felizguknak, ha kegyet, vagy kutyát látnak párzani! Azt sem írtad f/n vagy (a szövegből nőt gondolok) a korod sem. Ezek eléggé fontosak a megitélés szempontjából!

2018. szept. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Itt leginkább az a kérdés, hogy ameddig össze nem jövünk érdekeljen ha esetleg más nőkkel is lefekszik, vagy ne érdekeljen?

Azért nem bízok benne mert tudom milyen a volt barátnője, és nem lehetek benne biztos ameddig nem vagyunk együtt (kapcsolatban) addig az exével is le szokott feküdni vagy sem.

2018. szept. 15. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy no vagy vagy ferfi. De mig ezen gondolkozol lemaradsz rola, hogy te legyel vele, te fekudj le vele. Inkabb cselekedni kene, ha ezt akarod, mint sirankozni ilyenen. 33F
2018. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már itt nem bízol benne később se fogsz.
2018. szept. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!